Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
2018-04-26
Katalog podmiotów ekonomii społecznej
Chcesz kupować odpowiedzialnie? Skorzystaj z internetowego katalogu podmiotów ekonomii społecznej.

Internetowy katalog podmiotów ekonomii społecznej funkcjonujących na terenie województwa śląskiego jest zbiorem informacji o produktach i usługach oferowanych przez te podmioty. Katalog to szybki dostęp do informacji o firmach i podmiotach, które oprócz tego, że prowadzą działalność produkcyjną lub usługową, realizują społeczną misję. Podmioty są pogrupowane wg produktów, branż, miejscowości, typów działalności, dzięki czemu można w prosty i szybki sposób znaleźć najważniejsze informacje na ich temat.

W katalogu znaleźć można takie produkty i usługi jak architektura zieleni, catering, działalność edukacyjna, terapeutyczna i wspierająca, gastronomia, handel, poligrafia, usługi finansowe, fotograficzne, krawieckie, opiekuńcze, porządkowe i wiele innych. Ich odnalezienie ułatwia specjalna wyszukiwarka.

Katalog jest prowadzony przez Dział ds. Ekonomii Społecznej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego:
ul. Modelarska 10 | 40-142 Katowice
tel. 32-730-68-83 | e-mail: des@rops-katowice.plOWES
Interesujesz się ekonomią społeczną? Myślisz o utworzeniu przedsiębiorstwa społecznego? A może prowadzisz stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnie socjalną? Sprawdź ofertę OWES, czyli Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego.
1 2

Śląska Rada Podmiotów Reintegracyjnych - zgoszenia tylko do jutra Tylko do jutra można zgłaszać kandydatów do II kadencji Śląskiej Rady...

Katalog podmiotów ekonomii społecznej Chcesz kupować odpowiedzialnie? Skorzystaj z internetowego katalogu...

Wielki Człowiek z certyfikatem Za nami uroczyste wręczenie certyfikatu "Zakup prospołeczny". Ten...

kalejdoskop

Z myślą o szkrabie W "Szkrabkowie" jest czas na wszystko: leniwą drzemkę, gaworzenie z innymi maluchami, beztroską zabawę i niespieszne „wchodzenie w dorosłość”. A wszystko to dzięki...