Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-11-27
Katowice: Wizyta studyjna podczas jarmarku świątecznego
Już 9 grudnia planowany jest wyjazd, podczas którego przedstawiciele organizacji pozarządowych będą mogli poznać dobre praktyki w prowadzeniu działalności gospodarczej Spółdzielni Socjalnej "Honolulu" oraz zapoznać się z ofertą podmiotów ekonomii społecznej wystawiających się podczas "Jarmarku na Nikiszu".

Wyjazd jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają transport i wyżywienie.  Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużej ilości chętnych, z jednej organizacji w wyjeździe będą mogły wziąć udział tylko dwie osoby zgłoszone przez organizację.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 30 listopada 2017 r. na adres mailowy: owes@powiatwodzislawski.pl lub dostarczyć osobiście/pocztą tradycyjną do Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl., ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław Śl.

***
Wizyta studyjna podczas jarmarku świątecznego
data:
9 grudnia 2017 r. | godz.: 11:00-18:00
wyjazd: 11:00 z parkingu przy Zespole Szkół Technicznych przy Starostwie Wodzisławskim na ul. Pszowskiej
powrót:
18:00
OWES
Interesujesz się ekonomią społeczną? Myślisz o utworzeniu przedsiębiorstwa społecznego? A może prowadzisz stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnie socjalną? Sprawdź ofertę OWES, czyli Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego.
wstecz
dalej

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...