Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
O CRISIE - PUBLIKACJE
Poradnik dla zainteresowanych przedsiębiorczością społeczną
2010-05-18
Poradnik dla zainteresowanych przedsiębiorczością społeczną
Celem publikacji jest przybliżenie trzech typów instytucji funkcjonujących w Polsce jako inicjatyw skierowanych do osób, które mają problemy ze znalezieniem  zatrudnienia na otwartym rynku pracy.

Kluby integracji społecznej, centra integracji społecznej oraz spółdzielnie socjalne pełnią rolę miejsc, w których osoby takie uczą się w kolejnych etapach kształtowania samych siebie i wiary w swoje możliwości, poznają i ćwiczą zawód, wreszcie próbują swoich sił w prowadzeniu przedsiębiorstwa, jakim jest spółdzielnia socjalna.

W poradniku najwięcej miejsca poświęcono W odpowiedzi właśnie spółdzielnią socjalnym, zwłaszcza tym obszarom związanym z działalnością, które stanowią największą trudność dla podejmujących się ich tworzenia.

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...