Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
O CRISIE - PUBLIKACJE
2014-02-06
Narzędziownik promocyjny dla organizacji pozarządowych
Po pierwsze, strategia. Po drugie, współpraca z mediami. Po trzecie, media własne i społecznościowe...
 
Tak w dużym uproszczeniu przedstawia się pomysł na promocję organizacji pozarządowych, który krok po kroku prezentowany jest w „Narzędziowniku promocyjnym dla organizacji pozarządowych”.

Ma być tanio (a nawet bezpłatnie) i nowocześnie! Świadomie pominięte zostały pomysły na promocję, które nie mieszczą się w tych kategoriach. Poradnik w zamyśle miał być użyteczny, zrozumiały, praktyczny i odnoszący się do pozarządowych realiów. Na kolejnych stronach swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się praktycy – osoby od lat związane z trzecim sektorem, które odpowiadają za promocję organizacji oraz przedstawiciele branży reklamowej i mediów, posiadający duże doświadczenie w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Pobierz poradnik:

Poradnik jest jednym z elementów, który ma pomóc organizacjom w promocji. Jego uzupełnieniem jest serwis internetowy PROPAGANDA.org.pl, gdzie prezentowane są marketingowe trendy, pomysłowe kampanie czy użyteczne narzędzia.Poradnik powstał w ramach projektu „Promujemy i uczymy, jak się promować” współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...