Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
O CRISIE - PUBLIKACJE
A, B, C… F jak festiwal
2010-05-18
A, B, C… F jak festiwal
Broszura "A, B, C… F jak festiwal"  jest wynikiem doświadczeń, które zdobyliśmy realizując w maju 2007r. Festiwal Lokalnych Inicjatyw Społecznych.

Festiwal był wydarzeniem bez precedensu w historii miasta Rybnika, gdzie miał miejsce. Na imprezie udało się połączyć akcje realizowane wspólnie przez sektor publiczny, prywatny i pozarządowy.

Festiwal składał się trzech części: jarmarku, konferencji i koncertu. Autorzy publikacji starają się przedstawić jak wszystko zaplanować, jakie kroki podjąć i jakie pozwolenia zdobyć, aby zorganizować imprezę z rozmachem i uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń.

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...