Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
PUBLIKACJE

2010-05-18
Celem badań, których efekty prezentuje raport było odzwierciedlenie sytuacji jaka panuje w obszarze współdziałania gmin i organizacji pozarządowych na rzecz rozwiązywania konkretnych problemów i osiągania kolejno przyjmowanych celów strategicznych dla rozwoju miast i ich mieszkańców.
2010-01-15
Raport z badań jest solidnym opracowaniem jednego z wiodących problemów przez pracowników Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych oraz Uniwersytetu Śląskiego. Już sam fakt podjęcia tego typu badań na reprezentatywnej próbie mieszkańców, wciągnięcia do tego studentów jest sukcesem Autorów.
1 2

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...