Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
O CRISIE - PROJEKTY

2011-10-26
T:RAF to projekt, w ramach którego rewitalizacji społecznej poddane będą dwie rybnickie dzielnice: Niedobczyce i Niewiadom.
2011-10-05
Inkubator aktywności lokalnej szkoli bezrobotnych z powiatu rybnickiego.
2011-10-05
O organizacjach pozarządowych działających w Subregionie Zachodnim jego mieszkańcy wiedzą niewiele. Czas to zmienić!
2011-10-05
"Jak czynić dobro - bajki obywatelskie", czyli jak przez zabawę uczyć postaw obywatelskich i właściwych wzorców zachowań.
2011-05-11
Dlaczego warto przekazywać 1 procent podatku organizacjom pożytku publicznego? Kolejny raz w trakcie okresu rozliczeniowego CRIS włączył się rybnicką akcję promowania mechanizmu 1%
2011-03-29
Deptak Sztuki to kolejna inicjatywa, której celem jest próba przywrócenia blasku dwóm ważnym dla Rybnika i rybniczan ulicom: Powstańców Śląskich i Sobieskiego.
2011-02-15
Wzmocnienie potencjału sektora organizacji pozarządowych w woj. śląskim poprzez ułatwienie dostępu do usług infrastrukturalnych i indywidualnego wsparcia dla min. 120 organizacji pozarządowych.
2010-10-20
DEPTAK reWITA! – projekt, którego celem jest rewitalizacja przestrzeni miejskiej – kluczowych kiedyś, a teraz zaniedbanych, ulic w centrum Rybnika - Powstańców Śląskich i Jana III Sobieskiego.
2010-06-10
Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji trenerów i doradców zawodowych w zakresie kształcenia migrantów i osób reprezentujących mniejszości narodowe i etniczne.
2010-06-10
Ogólnym celem projektu jest wymiana doświadczeń, wypracowanie udoskonalonych metod szkoleniowych, a także wzmocnienie potencjału współpracy dotyczącej pełnienia funkcji lidera w europejskim społeczeństwie obywatelskim.
1 2 3 4 5 6

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...