Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
O CRISIE - PROJEKTY

2015-02-12
Sprawy związane z aktywizmem i zaangażowaniem młodzieży połączyły pięć organizacji z pięciu europejskich krajów i stały się przyczynkiem do zainicjowania projektu "Rozwój kapitału społecznego, jako narzędzie obywatelskiego uczestnictwa młodzieży w państwach Europy Wschodniej".
2014-05-28
W Radlinie nie tylko pytamy o współpracę, ale i staramy się poprawić jej jakość na linii organizacje pozarządowe - administracja publiczna.
2014-04-07
Czy bajka jest dobrym nośnikiem wartości obywatelskich? Okazuje się, że tak. To dlatego, by edukować małych obywateli sięgamy po bajki obywatelskie. Robimy to już po raz trzeci.
2014-01-08
350 młodych ludzi - uczennic i uczniów szkół powiatu rybnickiego - będzie mogło podciągnąć swoje wyniki szkolne. Zostaną objęci wsparciem w ramach nowego projektu CRIS „Zrobię to Sam! Metoda projektowa dla efektywności nauczania”.
2013-05-22
Cztery rybnickie instytucje testują model współpracy wypracowany przez Wspólnotę Roboczą Związków Organizacji Socjalnych WRZOS. W tej grupie jest CRIS.
2013-04-16
Gimnazjaliści piszą bajki dla przedszkolaków, a przy okazji dowiadują się czym jest demokracja i społeczeństwo obywatelskie. W ten sposób Stowarzyszenie URWIS wspólnie z CRIS edukują małych obywateli.
2013-02-15
„Study Circle – szwedzkie koło zamachowe” to innowacyjny projekt, który na polski grunt przenosi szwedzkie metody edukacji dorosłych.
2012-11-15
Rusza projekt „Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” a wraz z nim nowa oferta dla osób i instytucji związanych z sektorem ekonomii społecznej.
2012-07-04
Enable to sieć szesnastu partnerów z Europy i czterech spoza Europy. Celem sieci jest stworzenie bazy danych technologii informacyjnych i komunikacyjnych wykorzystywanych w nauczaniu dorosłych osób niepełnosprawnych.
2012-02-06
Rybnik, Gliwice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Kielce i Łagów – w tych miastach można już korzystać z oferty Inkubatorów Trzeciego Sektora, a więc podmiotów świadczących usługi doradcze, szkoleniowe, animacyjne i coachingowe dla organizacji pozarządowych z województwa śląskiego i świętokrzyskiego.
1 2 3 4 5 6

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...