Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
2018-09-28
RODO w sektorze ekonomii społecznej
Tym razem Forum Międzysektorowe ROPS będzie dotyczyło RODO w sektorze ekonomii społecznej w kontekście współpracy I i III sektora. Wydarzenie odbędzie się 4 października 2018 r. w Katowicach w godz. 9.30 – 15.30. Przygotowano je z myślą o JST i PES. Uwaga, zgłoszenia tylko do 30 września!

Będzie to już trzecie spotkanie realizowane w ramach Forum Międzysektorowego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego. Forum prowadzone będzie przez Radcę Prawnego Panią Barbarę Kunysz-Syrytczyk. W jego trakcie omówione zostaną akty prawne dotyczące ochrony danych osobowych, ogólne zasady zachowania bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych w podmiotach ekonomii społecznej, ochrona danych osobowych w OWES i PES w kontekście współpracy międzysektorowej.

Organizatorzy do udziału zapraszają przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów ekonomii społecznej, w tym podmiotów reintegracyjnych oraz pracowników ośrodków wsparcia ekonomii społecznej z województwa śląskiego. Aby wziąć udział w spotkaniu należy przesłać zgłoszenie za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego oraz dostarczyć do ROPS podpisanych dokumentów zgłoszeniowych (warunek konieczny), które można pobrać na stronie: RODO w sektorze ekonomii społecznej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc na Forum jest ograniczona. W przypadku, gdy liczba zgłoszonych uczestników przekroczy limit dostępnych miejsc, zostanie zastosowane ograniczenie do 1 pracownika reprezentującego dany podmiot. Rekrutacja prowadzona będzie do 30 września 2018 r. lub do wyczerpania się wolnych miejsc. Dokładne miejsce realizacji ww. Forum zostanie przesłane uczestnikom wraz z potwierdzeniem zakwalifikowania.

RODO w sektorze ekonomii społecznej w kontekście współpracy I i III sektora
data:
4 października 2018 r. | godz.: 9:30-15:30.
zgłoszenia: do 30 września 2018 r.OWES
Interesujesz się ekonomią społeczną? Myślisz o utworzeniu przedsiębiorstwa społecznego? A może prowadzisz stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnie socjalną? Sprawdź ofertę OWES, czyli Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego.1

Ustawa o spółdzielniach socjalnych bez tajemnic Powstał kompletny zbiór wiedzy na temat założeń i sposobów realizacji...

Lekcja ekonomii społecznej Młodzież chce się uczyć nowych rzeczy. Niekoniecznie takich, które...

Współpracuj z przedsiębiorstwami społecznymi Mamy nowy rok i nową, zaktualizowaną listę działających w całej Polsce...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...