Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
2017-09-07
Ogólnopolskie spotkanie sieciujące
Już niebawem, bo 26 i 27 września 2017 roku w Gościńcu Bałtowski Zapiecek odbędzie się spotkanie dla pracowników zaangażowanych w proces wsparcia istniejących przedsiębiorstw społecznych.

Spotkanie przygotowano z myślą o doradcach biznesowych, pracownikach monitorujących podmioty ekonomii społecznej i przedsiębiorstwa społeczne, konsultantach regionalnych ds. zamówień publicznych. Mogą w nim wziąć udział przedstawiciele akredytowanych Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw ekonomii społecznej, przedstawiciele innych sieci, partnerów społecznych, uczelni wyższych i jednostek naukowych.

Spotkanie jest organizowane w związku z realizacją projektu "Forum Aktywności Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej". Projektem kieruje partnerstwo w składzie: Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z siedzibą w Lublinie (Lider Projektu), Fundacja Fundusz Współpracy oraz Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich.

***
data:
26-27 września 2017 r.
miejsce: Gościniec Bałtowski Zapiecek, Bałtów 169a, 27-423 Bałtów
więcej informacji: forum-owes.plOWES
Interesujesz się ekonomią społeczną? Myślisz o utworzeniu przedsiębiorstwa społecznego? A może prowadzisz stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnie socjalną? Sprawdź ofertę OWES, czyli Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego.
1 2

Ruszyła IV edycja programu grantowego "Decydujesz, Pomagamy" Już od 19 lutego 2018 roku lokalne organizacje społeczne i aktywni...

Jak pozyskać dotację w ramach programu Już 20 lutego 2018 r. w czernickim Ośrodku Kultury "Zameczek" odbędzie...

Szkolenia dla pracowników OWES Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z...

kalejdoskop

Z myślą o szkrabie W "Szkrabkowie" jest czas na wszystko: leniwą drzemkę, gaworzenie z innymi maluchami, beztroską zabawę i niespieszne „wchodzenie w dorosłość”. A wszystko to dzięki...