Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
2018-01-09
Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego dorosłych
Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii realizuje projekt, który zakłada inkubację, rozwinięcie i przetestowanie 60 pomysłów zgłoszonych przez innowatorów z całej Polski. Pomysły mogą zgłaszać organizacje i instytucje, jak też osoby fizyczne.

W ramach projektu "Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych" istnieje możliwość otrzymania grantu na innowacyjne rozwiązania w wysokości ok. 35 000 zł. Istnieje także możliwość aplikowania o niższe granty na innowacje w wysokości od 10 000 do 15 000 zł.

Nabór Grantobiorców do projektu będzie odbywał się w trzech edycjach, a sam projekt trwa do lipca 2019 r. Termin obecnego naboru to 16 stycznia 2018 r. – 5 lutego 2018 r.

Do składanego formularza rekrutacyjnego należy dołączyć minimum dwie i nie więcej niż cztery referencje środowiskowe. Mają być one wystawione w związku z ubieganiem się o grant.

Więcej informacji o naborze znaleźć można na stronie internetowej www.inkubatorinnowacji.com. Możliwy jest także bezpośredni kontakt z organizatorami:
  • telefon: 603 811 156, 42 631 11 14
  • e-mail: innowacje@newtechlodz.com


OWES
Interesujesz się ekonomią społeczną? Myślisz o utworzeniu przedsiębiorstwa społecznego? A może prowadzisz stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnie socjalną? Sprawdź ofertę OWES, czyli Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego.
1 2

Dołącz do Portfolio NESsT w Polsce! Prowadzisz biznes z misją społeczną? NESsT poszukuje dwóch...

Odkryj wszechświat z Astrolab Chcesz wziąć udział w kosmicznej przygodzie? Odwiedź Astrolab, czyli...

Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego dorosłych Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii realizuje projekt, który zakłada...

kalejdoskop

RoboKids – Lego, roboty i dobra zabawa Ożywające w ręku najmłodszych roboty zbudowane z kultowych klocków Lego to nie żadne science fiction! To fragment zajęć z robotyki w RoboKids – prawdziwym laboratorium...