Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
2018-09-12
II Targi Ekonomii Społecznej w Katowicach
Już 25 września na katowickim Rynku odbędą się Targi Ekonomii Społecznej. Wydarzenie to już po raz drugi przyciągnie uwagę mieszkańców Katowic i miast ościennych.

Wystawcy będą prezentowali swoje produkty i usługi w godzinach od 11:00 do 17:00. Organizatorzy przewidzieli udział 30 podmiotów ekonomii społecznej. Na ofertę wystawców składają się produkty i usługi różnych branż - od rękodzieła artystycznego, ceramiki i wyrobów z wikliny czy drewna, po artykuły spożywcze, wyroby zielarskie i usługi szkoleniowe.

W ramach targów zaprezentują się fundacje, spółdzielnie socjalne, warsztaty terapii zajęciowej i zakłady aktywności zawodowej. Na miejscu będzie można zakupić unikatowe produkty codziennego użytku, artykuły spożywcze oraz wziąć udział w warsztatach pokazowych organizowanych przez wystawców.



Organizatorem targów jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego w ramach projektu "Współpraca się opłaca – koordynacja sektora ekonomii społecznej w województwie śląskim".
***
II Targi Ekonomii Społecznej
data:
25 września 2018 r. | godz.: 11:00-17:00
miejsce: Katowice, Rynek



OWES
Interesujesz się ekonomią społeczną? Myślisz o utworzeniu przedsiębiorstwa społecznego? A może prowadzisz stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnie socjalną? Sprawdź ofertę OWES, czyli Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego.



1

Wybory do Śląskiej Rady Podmiotów Reintegracyjnych Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego ogłasza...

Już jutro II Ogólnopolskie Forum Spółdzielni Socjalnych Niemal 300 osób - przedstawicieli administracji rządowej, samorządów,...

Forum Międzysektorowym o zamówieniach publicznych Przed nami ostatnie w tym roku Forum Międzysektorowe w Katowicach. Tym razem...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...