Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
2017-09-08
Bielska-Biała. Bezpłatne warsztaty z innowacyjnych metod planowania
Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza członków, pracowników, współpracowników i/lub wolontariuszy organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji itp.) na bezpłatne warsztaty "Innowacyjne metody planowania i realizowania działań na rzecz lokalnych społeczności".

Uczestnicząc w projekcie:
  • poznasz i przećwiczysz stosowanie dwóch innowacyjnych metod, które pomogą w pracy i rozwoju Twojej organizacji: Proces Strukturyzowanego Planowania Dialogu oraz Teorię Zmiany.
  • przećwiczysz planowania i opracowywania projektów partnerskich w ramach logiki projektowej Zarządzania Cyklem Projektu, pracując na własnym pomyśle na projekt lokalny.
  • trzy najlepiej przygotowanie partnerskie projekty lokalne otrzymają dofinansowanie na realizację w kwocie ok. 1500 zł.
Gdzie i kiedy? Do Bielska-Białej, w dniach 15-17 września 2017 r.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy:

http://www.lokalnie.fundacjaaie.eu/

Realizator projektu:
Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych www.fundacjaaie.eu faie@fundacjaaie.eu Tel.: 511 551 439

Warsztaty realizowane są w ramach projektu "Wiemy, czego chcemy. Współpraca na rzecz lokalnych społeczności". Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 – konkurs FIO 2017 – MRPiPS.


1 2

I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej Przed nami wydarzenie, które zgromadzi ludzi związanych z sektorem ekonomii...

Weź udział w konkursie Creating Shared Value Tylko tydzień został na zgłaszanie swoich pomysłów do Creating Shared...

Ekonomia społeczna podczas VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Już jutro w ramach VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich...

kalejdoskop

Ze smakiem i od serca "Manufaktura Smakowitości" to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Rybnika. Nowe, dlatego godne uwagi, ale nie tylko ze względu na swoją atrakcyjną ofertę kulinarną.