Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
NOTES NGO

2018-11-21
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego ogłasza wybory uzupełniające do Śląskiej Rady Podmiotów Reintegracyjnych II kadencji. Zgłoszenia można nadsyłać tylko do 23 listopada.
2018-10-23
Niemal 300 osób - przedstawicieli administracji rządowej, samorządów, OWES, podmiotów ekonomii społecznej oraz badaczy, analityków, ekspertów skupi dwudniowe wydarzenie, które jutro rano rozpocznie się w gościnnych murach Auli Starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.
2018-10-22
Przed nami ostatnie w tym roku Forum Międzysektorowe w Katowicach. Tym razem będzie o założeniach i podstawach prawnych klauzul społecznych i społecznie odpowiedzialnych zamówień publicznych oraz ich praktycznym zastosowaniu.
2018-10-19
Nawet 1 000 000 złotych dla jednego PES - takich gwarancji może udzielać Fundusz Gwarancyjny powołany w Banku Gospodarstwa Krajowego. Gwarancje są dostępne dla podmiotów ekonomii społecznej, ubiegających się o kredyty w bankach spółdzielczych.
2018-10-16
Już jutro w Katowicach uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu "Przyjaciel ekonomii społecznej 2018". Gala rozpocznie się o godz.: 9:30 w Sali Sejmu Śląskiego.
2018-10-16
Przed nami ostatnie w tym roku Forum Międzysektorowe. Tym razem tematyka spotkania obejmie zagadnienie zamówień publicznych odpowiedzialnych społecznie.
2018-10-15
Aż 16 osób ubiegało się o wyróżnienie za swoje działania na rzecz rozwoju ekonomii społecznej. Zarząd Województwa Śląskiego wyłonił trzech laureatów.
2018-10-10
Przed nami druga edycja Ogólnopolskiego Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej (OFESiS), czyli wydarzenia , które zaplanowano jako płaszczyznę wymiany doświadczeń i praktyk, dzielenia się wiedzą i pomysłami dla osób związanych z sektorem ekonomii społecznej i solidarnej. Zapisy tylko do jutra.
2018-10-04
Przed nami forum spółdzielców z całej Polski. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w dniach 8 i 9 listopada 2018 r.
2018-10-04
Uruchomiono pierwszy w Polsce fundusz Social Venture Capital (SVC) dla podmiotów ekonomii społecznej. To nowa szansa na rozwój przedsiębiorstw społecznych w Polsce.
1 2 3 4 5 6 87

1

Wybory do Śląskiej Rady Podmiotów Reintegracyjnych Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego ogłasza...

Już jutro II Ogólnopolskie Forum Spółdzielni Socjalnych Niemal 300 osób - przedstawicieli administracji rządowej, samorządów,...

Forum Międzysektorowym o zamówieniach publicznych Przed nami ostatnie w tym roku Forum Międzysektorowe w Katowicach. Tym razem...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...