Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
NOTES NGO

2018-06-18
Jej głównym celem jest przywrócenie tradycyjnych smaków oraz powrót do lokalnego rolnictwa, a jej siłą ludzie. Poznajcie spółdzielnie socjalną Serowa Kraina z Rajczy.
2018-06-18
Spółdzielnie działają w różnych branżach, ale tylko jedna działa na rzecz przywrócenia tradycyjnych sadów śliwkowych ze śliwką żniwką (żółtą śliwką).
2018-06-18
CIS czyli Centrum Integracji Społecznej - to działania na rzecz tych, którzy potrzebują wsparcia. Celem żywieckiego CIS jest wzrost aktywności zawodowej i społecznej oraz zdolności do zatrudnienia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i ubóstwem.
2018-06-18
Spółdzielnia socjalna osób prawnych to coraz bardziej popularna forma przedsiębiorstwa społecznego. Taką spółdzielnią jest Beskidek Smak z Gilowic.
2018-06-11
Skorzystaj z zestawu narzędzi zaprojektowanych przez NESsT na bazie doświadczenia współpracy z 13 tysiącami przedsiębiorstw społecznych z całego świata. Oszacuj wpływ swojego przedsiębiorstwa na środowisko.
2018-06-11
Już 14 czerwca kolejny webinar NESsT! tym razem będzie dotyczył wpływu przedsiębiorstw społecznych na środowisko.
2018-06-11
Jak kreować współpracę międzysektorową, by uzyskać lepsze wyniki społeczne? Zapoznaj się z Raportem "Cross-Sector Collaboration for Better Social Outcomes" i poznaj ciekawe przykłady współpracy sektora społecznego, publicznego i prywatnego.
2018-06-11
Od 21 lat Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce nagradza firmy odpowiedzialne społecznie. Za nami XXI gala Konkursu "Dobroczyńca Roku", w czasie której do grona laureatów tytułu dołączyło dziewięć firm.
2018-06-11
Trzy nagrody i tytuły "Przyjaciela ekonomii społecznej 2018" czekają w tym roku w konkursie, którego celem jest nagrodzenie i kształtowanie pozytywnego wizerunku osób zaangażowanych w rozwój i propagowanie ekonomii społecznej w województwie śląskim. Nabór wniosków do Konkursu trwa do 14 września 2018 r.
2018-06-06
Tylko do 11 czerwca 2018 r. mozna się zgłaszać do udziału w cyklu edukacyjno-szkoleniowym Ośrodka Sektorowej Animacji Reintegracji w ramach projektu pn. "Krajowa Sieć Reintegracji – wzmocnienie instytucji zatrudnienia socjalnego w działaniach polityki społecznej wobec wykluczenia społecznego".
1 2 3 4 5 6 83


1 2

Serowa Kraina Jej głównym celem jest przywrócenie tradycyjnych smaków oraz powrót do...

Śliwkowa Lipowa Spółdzielnie działają w różnych branżach, ale tylko jedna działa na...

Żywiecki CIS pomaga wrócić na rynek pracy CIS czyli Centrum Integracji Społecznej - to działania na rzecz tych,...

kalejdoskop

Bistro pełne smaku "Bistro z Ikrą" to nowy adres na kulinarnej mapie Rybnika. Działa od niedawna, ale już zdążyło podbić podniebienia entuzjastów domowego jedzenia. A to za sprawą...