Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
NOTES NGO

2019-03-18
21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje społeczne zmieniające rynek pracy. Projektowanie/finansowanie/wdrożenie”. Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?
2019-03-15
Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia społeczna. W turnieju mogą brać udział drużyny złożone z 5 uczniów. Rozgrywki ruszają 26 marca w Częstochowie. Kolejne subregionalne spotkania będą organizowane w Bielsku-Białej, Katowicach, Rybniku i Dąbrowie Górniczej. Finał odbędzie się w czerwcu w Katowicach. ekonomia społeczna
2019-03-14
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla podmiotów ekonomii społecznej, w tym przedsiębiorstw społecznych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Zgłoś się i zdobądź certyfikat Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 oraz wartościowy pakiet wsparcia. Termin na składanie wniosków upływa 29 marca.
2019-03-14
21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje społeczne zmieniające rynek pracy. Projektowanie/finansowanie/wdrożenie”. Konferencja jest organizowana w ramach projektu Wiosenny Inkubator Innowacji we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim. Wstęp jest bezpłatny.
2019-03-04
Rada Ministrów przyjęła dokument "Krajowy Program Rozwoju Ekonomii Społecznej do 2023 roku. Ekonomia Solidarności Społecznej (KPRES)".
2019-02-28
Już 4 marca odbędzie się webinarium, w trakcie którego przedstawione zostaną wnioski z badań dotyczących stanu ekonomii społecznej w Polsce. Webinarium poprowadzą: Karolina Goś-Wójcicka z Głównego Urzędu Statystycznego oraz Marta Bernacik z Departamentu Ekonomii Społecznej i Solidarnej w MRPiPS.
2019-02-14
Powstał kompletny zbiór wiedzy na temat założeń i sposobów realizacji Ustawy o spółdzielniach socjalnych. Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej udostępnił komentarz autorstwa dr Barbary Godlewskiej-Bujok, Cezarego Miżejewskiego oraz Agnieszki Muzyki.
2019-01-31
Młodzież chce się uczyć nowych rzeczy. Niekoniecznie takich, które tradycyjnie stanowią element programów nauczania. Jednym z tych niestandardowych obszarów jest ekonomia społeczna.
2019-01-29
Mamy nowy rok i nową, zaktualizowaną listę działających w całej Polsce przedsiębiorstw społecznych, czyli podmiotów, które nie dzielą zysku, ale przeznaczają go na cele społeczne.
2019-01-29
Krajowy Program Rozwoju Ekonomii Społecznej oraz projekt ustawy o ekonomii społecznej i solidarnej wprowadzają nowe kategorie podmiotów. Podział ten nakreśla w swoim artykule dr Izabela Grabowska.
1 2 3 4 5 6 89

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...