Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
NOTES NGO

2017-07-05
Trwa nabór aplikacji w 7 edycji Konkursu [eS]. Nagroda Główna to 15 000 złotych. Przedsiębiorcy społeczni, zgłaszajcie się!
2017-06-19
Ekonomia społeczna inwestuje w człowieka i jest niezbędnym elementem gospodarki, zmniejsza bezrobocie i poprawia kondycję rodzin. Podmioty ekonomii społecznej stanowią ważny obszar w każdym demokratycznym państwie.
2017-06-21
Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych TISE SA, jest operatorem powołanego ze środków unijnego programu PO WER preferencyjnego funduszu pożyczkowego dla podmiotów ekonomii społecznej.
2017-06-13
Fundacja RE:AKCJA po raz kolejny zaprasza do Rybnika na bezpłatne warsztaty asertywności i samoobrony dla kobiet WenDo.
2017-06-06
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego prowadzi rekrutację uczestników konferencji pt. "Narzędzia i instrumenty budowania wizerunku podmiotów ekonomii społecznej w przestrzeni publicznej", objętej Honorowym Patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
2017-06-05
Wyślij pracownika na szkolenie. Brak funduszy nie jest już problemem. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej można zrefundować nawet do 80% poniesionych kosztów.
2017-05-18
Do 14 czerwca 2017 r. trwa nabór wniosków do projektu "Ty Też Możesz! – wsparcie na rozwój przedsiębiorczości dla osób w wieku 50+ z obszaru województwa śląskiego".
2017-05-18
Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z siedzibą w Lublinie zaprasza na bezpłatną, międzynarodową konferencję upowszechniającą pt. "Przedsiębiorczość Społeczna w Polsce i w Europie – jak wspierać rozwój podmiotów ekonomii społecznej".
2017-05-16
Brak odpowiednich kwalifikacji wyklucza miliony ludzi z rynku pracy i jest przyczyną bezrobocia oraz biedy. Jednocześnie, niedobory wykwalifikowanej kadry stają się coraz poważniejszym wyzwaniem dla pracodawców na całym świecie. Przedsiębiorstwa społeczne mogą skutecznie wspierać uzupełnianie kwalifikacji zawodowych wśród młodych osób i kobiet, przygotowując je do pracy w sektorze usług dla biznesu (BPO) i usług IT.
2017-05-17
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego organizuje 23 maja 2017 roku w Katowicach seminarium pt. "Kreowanie środowiska przyjaznego ekonomii społecznej".
1 2 3 4 5 6 70


1 2

7 edycja Konkursu [eS] Trwa nabór aplikacji w 7 edycji Konkursu [eS]. Nagroda Główna to 15 000...

Ekonomia, która wypełnia lukę Ekonomia społeczna inwestuje w człowieka i jest niezbędnym elementem...

Preferencyjna pożyczka dla podmiotów ekonomii społecznej Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych TISE SA, jest operatorem...

Dodaj wpis

kalejdoskop

Ze smakiem i od serca "Manufaktura Smakowitości" to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Rybnika. Nowe, dlatego godne uwagi, ale nie tylko ze względu na swoją atrakcyjną ofertę kulinarną.

    

Dodaj wpis

Notes NGO to dział, w którym zamieszczamy informacje związane z organizacjami pozarządowymi, inicjatywami obywatelskimi i społeczeństwem obywatelskim!

Zachęcamy do samodzielnego dodawania wiadomości. Zastrzegamy sobie prawo do redagowania i skracania tekstów.