Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
KONTAKT Z CRIS

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS
ul. Kościuszki 22/5, 44-200 Rybnik (mapa google)
tel.: 32 739-55-12, 32 423 70 34, 503-074-783
fax: 32 739-55-12 wew. 106
e-mail: cris@cris.org.pl

Biuro CRIS czynne jest w godzinach 8.00 - 16.00. Możliwe jest umówienie spotkania w innych godzinach po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.
***
KRS: 0000113150
NIP: 642-27-60-825
REGON: 277 82 77 56
Konto:
55 2190 0002 3000 0046 4023 0101 (DNB Bank Polska S.A)

***
Zarząd:
Piotr Stoły (Prezes Zarządu)
piotr.stoly@cris.org.pl
Iza Kaznowska
izabella.kaznowska@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 105 i 109
Sonia Lenarczyk
sonia.lenarczyk@cris.org.pl, 32 739-55-12 wew. 105 i 109
Janusz Piechoczek
janusz.piechoczek@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew.103
Katarzyna Weideman
katarzyna.weideman@cris.org.pl, 32 739-55-12 wew.105 i 109

Pracownicy Biura CRIS:
Zbigniew Marcol (księgowy)
zbigniew.marcol@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 102 i 104
Anna Bulenda
anna.bulenda@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 102 i 104
Piotr Dominiak
piotr.dominiak@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 103
Sebastian Garbacz
sebastian.garbacz@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 105 i 109
Dorota Honisz
dorota.honisz@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 101
Kamil Jakubiak
kamil.jakubiak@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 107 i 108
Agnieszka Lubina
agnieszka.lubina @cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 107 i 108
Natalia Mandrysz
natalia.mandrysz@cris.org.pl, 32 739-55-12 wew. 101
Emil Nagalewski
emil.nagalewski@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 103
Hanna Pasterny
hanna.pasterny@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 107 i 108
Anna Pomykoł
anna.pomykol@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 102 i 104
Agnieszka Pytlik
agnieszka.pytlik@cris.org.pl
, 32 739-55-12 wew. 107 i 108
Weronika Tkocz
weronika.tkocz@cris.org.pl, 32 739-55-12 wew. 105



TUTAJ JESTEŚMY



Wyświetl większą mapę