Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
KALEJDOSKOP

2018-07-10
Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin oznacza, jak grupa robocza ma zamiar go wypracować oraz co może zmienić w życiu przeciętnego mieszkańca Śląska, opowiada Piotr Dominiak.
2018-06-06
"Bistro z Ikrą" to nowy adres na kulinarnej mapie Rybnika. Działa od niedawna, ale już zdążyło podbić podniebienia entuzjastów domowego jedzenia. A to za sprawą smacznych, świeżych dań i ekipy, która wkłada w swoją pracę wyjątkowo dużo serca.
2018-02-14
W "Szkrabkowie" jest czas na wszystko: leniwą drzemkę, gaworzenie z innymi maluchami, beztroską zabawę i niespieszne „wchodzenie w dorosłość”. A wszystko to dzięki sercu i zaangażowaniu dorosłych, dla których mały człowiek jest najważniejszy.
2018-02-21
Podmioty wspierane przez OWES, czyli Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego.
2018-01-24
Czy młodzieńcza fascynacja niebem i gwiazdami może stać się sposobem na życie? Dwóch fanów Kosmosu z Czernicy udowadnia, że dzięki pasji i determinacji wszystko jest możliwe. Nawet łowy w odległych galaktykach.
2018-01-04
Ożywające w ręku najmłodszych roboty zbudowane z kultowych klocków Lego to nie żadne science fiction! To fragment zajęć z robotyki w RoboKids – prawdziwym laboratorium kreatywności, zabawy i solidnej dawki wiedzy.
2017-12-21
Kibice GKS Jastrzębie to prawdziwi fani futbolu. W zimny listopadowy dzień potrafią się zorganizować i w grupie 170 osób pojechać na mecz do Suwałk lub u siebie kibicować drużynie w liczbie 3 000 kibiców. W grudniu doczekali się swojego sklepu, który uruchomiła jastrzębska Fundacja "Familia".
2017-11-27
"W zdrowym ciele, zdrowy duch" - ta maksyma świetnie sprawdza się w przypadku Fundacji "Mimitonia" z Czerwionki-Leszczyn. Ale nie tylko propagowanie aktywności fizycznej przyświeca jej działaniu.
2017-06-21
"Manufaktura Smakowitości" to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Rybnika. Nowe, dlatego godne uwagi, ale nie tylko ze względu na swoją atrakcyjną ofertę kulinarną.
2017-06-13
Fascynacja dziedzictwem kulturowym i niczym nieskrępowana kreatywność tworzą wyjątkowy klimat kawiarni, którą w zabytkowym zameczku w Czernicy prowadzą dwie pasjonatki teatru.
1 2 3 4 5 6 8

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...