Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
KALEJDOSKOP

2017-06-21
"Manufaktura Smakowitości" to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Rybnika. Nowe, dlatego godne uwagi, ale nie tylko ze względu na swoją atrakcyjną ofertę kulinarną.
2017-06-13
Fascynacja dziedzictwem kulturowym i niczym nieskrępowana kreatywność tworzą wyjątkowy klimat kawiarni, którą w zabytkowym zameczku w Czernicy prowadzą dwie pasjonatki teatru.
2017-06-02
Szyfry, kody, zagadki, tajemnicze łamigłówki, nagłe zwroty akcji to domena nie tylko Sherlocka Holmesa. To również codzienność w „Twardym Orzechu” – pokoju zagadek w Wodzisławiu Śląskim.
2017-05-10
Coraz mniej czasu pozostało organizacjom pozarządowym, by przygotować się do zmiany przepisów. Dotyczy to dwóch grup – stowarzyszeń oraz stowarzyszeń zwykłych.
2017-04-03
Jakiej organizacji pozarządowej przekazać swój 1% podatku? Co roku o tej porze to pytanie stawiają sobie podatnicy w całej Polsce.
2017-03-20
"Zwyciężyłem nie górę czy pogodę, lecz przede wszystkim siebie, swoją słabość i swój strach". Te słowa Jerzego Kukuczki, wybitnego polskiego himalaisty, stały się mottem Społecznej Szkoły Podstawowej w Rybniku – najlepszej podstawówki w województwie śląskim w 2016 roku.
2016-06-21
O przedsiębiorczości z Radosławem Kneszem z Inkubatora Przedsiębiorczości w Raciborzu.
2016-04-29
Kim jest Piotr Stoły? Od kiedy jest związany z CRIS i co według niego powinno być priorytetem CRIS? Poznajcie naszego nowego prezesa.
2016-03-10
- Finansowe wsparcie OWES oznacza możliwość pozyskania dotacji od 20 do 120 tys. zł – mówi Izabella Kaznowska, specjalistka ds. wsparcia finansowego.
2015-07-14
- Przedsiębiorstwa społeczne będą stanowiły coraz silniejszy element gospodarki - przekonuje Anna Cebula, prezes CRIS.
1 2 3 4 5 6 7


1 2

Społeczna odpowiedzialność biznesu a przedsiębiorczość społeczna Podczas VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw...

Podróż przez wieki w poszukiwaniu ekonomii społecznej O ekonomii społecznej opowiadano już w różny sposób i przy pomocy...

Zagadnienia prawne w przedsiębiorstwach społecznych NESsT oraz globalna firma prawnicza DLA Piper organizują bezpłatny warsztat...

kalejdoskop

Ze smakiem i od serca "Manufaktura Smakowitości" to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Rybnika. Nowe, dlatego godne uwagi, ale nie tylko ze względu na swoją atrakcyjną ofertę kulinarną.