Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-07-20
Decydujmy razem! Ankieta online
Chcesz wziąć udział w tworzeniu mechanizmu budżetu obywatelskiego dla województwa śląskiego, ale żadne ze spotkań nie jest Ci po drodze? Odpowiedz na 11 pytań w pięć minut, wyraź opinię i dołóż swój wkład w projekt. 

W związku z realizacją projektu "Decydujmy razem! Budżet obywatelski Województwa Śląskiego", prócz cyklu 30 spotkań konsultacyjnych, prowadzimy również badanie ankietowe, które pozwala na wyrażenie swojego zdania odnośnie powstającego właśnie mechanizmu budżetu partycypacyjnego dla całego województwa. 

Badanie jest anonimowe, a zebrane informacje posłużą wyłącznie do opracowania zbiorczego raportu.Projekt jest dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego w ramach realizacji zadania publicznego „Decydujmy razem! Budżet obywatelski województwa śląskiego”.
 


wstecz
dalej

1

Gala przyjaciół ekonomii społecznej Już jutro w Katowicach uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu...

Zamówienia społecznie odpowiedzialne Przed nami ostatnie w tym roku Forum Międzysektorowe. Tym razem tematyka...

Poznaliśmy zwycięzców konkursu "Przyjaciel ekonomii społecznej 2018" Aż 16 osób ubiegało się o wyróżnienie za swoje działania na rzecz...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...