Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-11-30
OWES: Wyniki oceny merytorycznej pierwszego naboru

W ramach naboru, który prowadzony był do 26 listopada 2018 r. złożone zostały trzy wnioski. Wszystkie wnioski zostały ocenione pozytywnie.

Złożone wnioski zostały uznane za poprawne pod względem formalnym. Komisja rekrutacyjna poddała ocenie merytorycznej złożone formularze oraz spotkała się z przedstawicielami przedsiębiorstw społecznych na rozmowach rekrutacyjnych.

Punktacja:

  • Gabinet Kosmetyki Estetycznej Barbara Beauty Sp. z o.o. - 200/240 punktów;
  • Spółdzielnia socjalna "Z ikrą" - 191/240 punktów;
  • Fundacja "Familia" - 187/240 punktów.

Wszystkie wnioski zostały ocenione pozytywnie, tym samym przedsiębiorstwa te będą mogły przystąpić do drugiego etapu, tj. naboru biznesplanów wraz z wnioskami o utworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych, gdzie będą mogły uzyskać do 24 000 zł na tworzone miejsce pracy oraz wsparcie pomostowe.

Informacja o naborze: Rusza nowy nabór OWES

wstecz
dalej

1

Ustawa o spółdzielniach socjalnych bez tajemnic Powstał kompletny zbiór wiedzy na temat założeń i sposobów realizacji...

Lekcja ekonomii społecznej Młodzież chce się uczyć nowych rzeczy. Niekoniecznie takich, które...

Współpracuj z przedsiębiorstwami społecznymi Mamy nowy rok i nową, zaktualizowaną listę działających w całej Polsce...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...