Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-08-17
Wodzisław Śl. Jak poprawnie zrealizować projekt?
Już 23 sierpnia 2017 r. odbędzie się spotkanie szkoleniowe dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które działają na terenie powiatu wodzisławskiego i realizują projekty społeczne dofinansowane ze źródeł zewnętrznych. Zapraszamy do Powiatowego Centrum Konferencyjnego na godzinę 17:00.

W ramach spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące poprawnej realizacji projektów, zasad zapisanych w umowach, wytycznych związanych z obowiązkiem promocji projektów a także bieżących naborów wniosków. Spotkanie jest bezpłatne dla uczestników. Finansuje je Powiat Wodzisławski.  

Zgłoszenia na spotkanie należy kierować do 22 sierpnia 2017 r. na adres agnieszka.pytlik@cris.org.pl


***
Jak poprawnie zrealizować projekt?
data:
23 sierpnia 2017 r. | godz.: 17:00
miejsce: Powiatowe Centrum Konferencyjne (Pszowska 92, Wodzisław Śląski)
Organizatorzy: CRIS oraz Powiat Wodzisławski
wstecz
dalej


1 2

I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej Przed nami wydarzenie, które zgromadzi ludzi związanych z sektorem ekonomii...

Weź udział w konkursie Creating Shared Value Tylko tydzień został na zgłaszanie swoich pomysłów do Creating Shared...

Ekonomia społeczna podczas VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Już jutro w ramach VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich...

kalejdoskop

Ze smakiem i od serca "Manufaktura Smakowitości" to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Rybnika. Nowe, dlatego godne uwagi, ale nie tylko ze względu na swoją atrakcyjną ofertę kulinarną.