Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2019-02-19
Szkolenie: Marketing w podmiotach ekonomii społecznej
Już po raz drugi Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego (OWES) zaprasza na szkolenie dotyczące marketingu w podmiotach ekonomii społecznej. Odbędzie się ono 2 marca 2019 r. (sobota) w Rybniku. Szkolenie poprowadzi Maja Lipiak z agencji marketingowej "Leżę i pracuję".

Zakres merytoryczny:
1. Czym jest marketing i komu jest potrzebny?
2. Czym jest marka?
3. Proces budowania marki.
4. Korzyści z budowania marki.
5. Funkcjonowanie w dwóch światach: online i offline.
6. Kluczowe kanały komunikacji marketingowe.
7. Przydatne narzędzia.
8. Omówienie case study.
9. Praktyczne ćwiczenia, w trakcie których uczestnicy opracują wybrane elementy tworzące silą markę.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy do 27 lutego 2019 r. zarejestrować się przy pomocy serwisu evenea.pl: MarketingES2.evenea.pl - w razie problemów z rejestracją prosimy o wiadomość na adres: dorota.honisz@cris.org.pl).

Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników, o udziale w szkoleniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. W szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej organizacji.

Na szkolenie w pierwszej kolejności zostaną zakwalifikowani przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych mających siedzibę na terenie Subregionu Zachodniego Woj. Śląskiego) już uczestniczących w projekcie "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego".

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

*** 
Szkolenie: Marketing w podmiotach ekonomii społecznej
data: 
2 marca  2019 r. (sobota) | godz.: 9:00- 15:30
miejsce: Siedziba CRIS, ul. Kościuszki 22, Rybnik (sala szkoleniowa, parter)
trenerka: Maja Lipiak
Zapisz się: MarketingES2.evenea.pl


wstecz
dalej

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...