Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-05-25
Szkolenie z zasad tworzenia prawa i technik legislacyjnych z zakresu ekonomii
Do 4 czerwca 2018 r. czekamy na zgłoszenia osób związanych z organizacjami pozarządowymi, które są zainteresowane zdobyciem nowej wiedzy w zakresie zasad tworzenia prawa i technik legislacyjnych. Terminy szkoleń zostaną ustalone po zawiązaniu grupy szkoleniowej.

Głównym celem projektu, w ramach którego organizowane będą szkolenia jest podniesienie kompetencji eksperckich w zakresie niezbędnym do prawidłowego udziału w procesie stanowienia prawa, w szczególności z zakresu prawa gospodarczego, ekonomii z elementami polityki przemysłowej, prawa pracy, ekonomii przedsiębiorstwa, analizy finansowej.

Przed nami dwa specjalistyczne szkolenia przygotowane pod kątem usprawnienia procesu stanowienia prawa w działalności organizacji:
  1. Zasady tworzenia prawa i techniki legislacyjne z zakresu ekonomii z elementami polityki przemysłowej/ekonomii przedsiębiorstwa/analizy finansowej.
  2. Zasady tworzenia prawa i techniki legislacyjne z zakresu prawa gospodarczego/prawa pracy.
Udział w projekcie dla osób z grupy docelowej jest bezpłatny. Do udziału w projekcie zapraszamy przede wszystkim kobiety, w tym osoby niepełnosprawne, będące przedstawicielami NGO (brak ograniczeń wiekowych).

Materiały do pobrania:

Kontakt i zapisy:
Sebastian Garbacz - sebastian.garbacz@cris.org.pl, 32 739-55-12 wew. 105 i 109


wstecz
dalej


1 2

Serowa Kraina Jej głównym celem jest przywrócenie tradycyjnych smaków oraz powrót do...

Śliwkowa Lipowa Spółdzielnie działają w różnych branżach, ale tylko jedna działa na...

Żywiecki CIS pomaga wrócić na rynek pracy CIS czyli Centrum Integracji Społecznej - to działania na rzecz tych,...

kalejdoskop

Bistro pełne smaku "Bistro z Ikrą" to nowy adres na kulinarnej mapie Rybnika. Działa od niedawna, ale już zdążyło podbić podniebienia entuzjastów domowego jedzenia. A to za sprawą...