Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-05-25
Startup, który zmienia świat na lepsze, czyli spotkanie z Agą Osytek
Już 29 maja spotkanie z Agą Osytek, tłumaczką języka migowego i przedsiębiorczynią społeczną, która współtworzyła startup Migam i wraz z nim – jako pierwsza z Polski – znalazła się w nowojorskim półfinale konkursu Chivas The Venture. Aga opowie o tym jak rozwijać startup o społecznym zacięciu, budować markę firmy oraz jak łączyć misję z biznesem. Zapraszamy do Pubu Pilsner na godz.: 18:00.

Zarejestruj się na bezpłatne spotkanie: StartupZMisja.evenea.pl


Aga Osytek swoją przygodę z Migam rozpoczęła jako tłumaczka języka migowego, by później zainwestować w firmę i z sukcesem rozwijać projekt oraz budować markę Migam. Dzisiaj swoim doświadczeniem biznesowym i wiedzą zdobytą w międzynarodowych programach akceleracyjnych wspiera inicjatywy skierowane do przedsiębiorców społecznych w Polsce. Jest ekspertką Founders Insitute i PwC Startup Collider oraz aktywną uczestniczką Kairos Society Polish Chapter.

Doradza w zakresie zarządzania misją społeczną, rozwijania wpływu społecznego, komunikacji i budowania marki. Agnieszka podpowiada jak rozwijać biznes, którego korzyści wykraczają poza prosty rachunek zysków i strat. Zajmuje się wsparciem kobiet w biznesie, a w ramach projektu CrossEUWBA, była odpowiedzialna za stworzenie i przeprowadzenie programów mentoringowych dla prywatnych inwestorek i przedsiębiorczyń.

Obecnie jest także ambasadorką społeczności Głuchych i tworzy projekt społeczny #DeafRespect, czyli agencję badawczo-marketingową i akademię rozwoju Głuchych, których misją jest podnoszenie świadomości nt. kultury i języka Głuchych. Angażuje się także jako inspirująca mówczyni podczas wydarzeń biznesowych i właśnie w tej roli zobaczymy Agę w Wodzisławiu Śląskim.

Plan wystąpienia Agi Osytek:
  • Wprowadzenie – jak zostałam przedsiębiorcą społecznym;
  • Współczesna definicja przedsiębiorczości społecznej;
  • Misja społeczna jako narzędzie do zarządzania zespołem i budowania marki;
  • Biznes z pozytywnym wpływem społecznym;
  • Ćwiczenie z impact elevator pitch.
***
Startup, który zmienia świat na lepsze, czyli spotkanie z Agą Osytek
data:
29 maja 2018 r. | godz.: 18:00-19:30
miejsce: Pilsner Pub (ul. Rynek 8, 44-300 Wodzisław Śląski)
Zarejestruj się: StartupZMisja.evenea.pl
wstecz
dalej

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...