Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-10-24
Silna i niezależna organizacja pozarządowa - czy występuje w przyrodzie?
Czy przeznaczeniem każdej organizacji pozarządowej jest uzależnienie od dotacji? Jak prowadzić działalność nie korzystając z publicznych pieniędzy? Jak budować silny i zmotywowany zespół w swojej organizacji?

Wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza członków, pracowników, wolontariuszy organizacji pozarządowych zapraszamy na spotkanie dotyczące niezależności NGO – 7 listopada w Halo! Rybnik, godz. 17.00.

W spotkaniu wezmą udział Robert Kawałko – prezes i założyciel fundacji Polski Instytut Filantropii oraz współtwórca Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu oraz Edyta Otczyk – pedagog, trener, Prezes Stowarzyszenia "Zaczarowana Pomoc".

Aby wziąć udział w spotkaniu należy do 6 listopada 2018 r. zarejestrować się przy pomocy serwisu evenea.pl: silnengo.evenea.pl (w razie problemów z rejestracją prosimy o wiadomość na adres: cris@cris.org.pl).

Uwaga:
Pierwsze trzy organizacje, które zgłoszą się do udziału w spotkaniu, mogą skorzystać (bezpłatnie!) z kilku godzin mentoringu i doradztwa z Robertem Kawałko na temat fundraisingu. Zostaną przygotowane do spotkań z darczyńcami, a efekt tego będzie można zaprezentować już na spotkaniu 7 listopada. Jedynym warunkiem skorzystania z tej możliwości jest gotowość poświęcenia 10 godzin na pracę jeszcze przed spotkaniem.

***
Spotkanie: Silna i niezależna organizacja pozarządowa – czy występuje w przyrodzie?
data:
  7 listopada 2018 r. (środa) | godz.: 17:00
miejsce: Punkt Informacji Miejskiej Halo! Rybnik, ul. Sobieskiego 20
zapisz się: silnengo.evenea.pl

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu Centrum Organizacji Pozarządowych współfinansowanego ze środków Miasta Rybnik.

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego.

wstecz
dalej

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...