Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-10-05
Regionalna konferencja KOBIETA Z IKRĄ
Kobiety przedsiębiorcze, kobiety energiczne, kobiety opiniotwórcze, kobiety, które przebiły szklane sufity, kobiety, którym chce się działać – w takim gronie, 12 października w Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku Niewiadomiu, odbędzie się regionalna konferencja KOBIETA Z IKRĄ. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń oraz budowy nowych relacji w środowisku osób aktywnych biznesowo i społecznie. W trakcie konferencji zostanie zainaugurowana działalność Rybnickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Zapraszamy!

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera. Gościem specjalnym konferencji będzie Jacek Santorski – psycholog społeczny i psycholog biznesu, doradca przedsiębiorców, wykładowca i mentor, który od wielu lat nieprzerwanie popularyzuje psychologię w mediach i jest autorem wielu poczytnych książek.

Agenda
10:00
| uroczyste otwarcie konferencji.
10:20 | blok „kobieta biznesu” – panel dyskusyjny, do którego zostały zaproszone kobiety, bizneswoman, które osiągnęły sukces zawodowy, zbudowały firmy od podstaw, zarządzają efektywnie zespołami. Gośćmi panelu będą: Magdalena Moczała, Katarzyna Couchman, Barbara Jacińska, Marzena Atkielska. Poruszone zostaną m.in. tematy szklanego sufitu, predyspozycji kobiet do zarządzania czy przepisu na sukces. Rozmowę poprowadzi Aleksandra Cieślik.
11:20 | blok „kobieta i medycyna” – wykłady poświęcone trendom i mitom w medycynie estetycznej. Gośćmi bloku będą doświadczone doktor: dermatologii – Maria Weryńska-Kalemba i stomatologii – Daria Biegesz-Wielińska.
12:00 | przerwa kawowa.
12:30 | panel gościa specjalnego konferencji – Jacek Santorski i dr Sylwia Bedyńska w wystąpieniu pt. „Zwyciężczyni w labiryncie” – kobiety we współczesnym świecie; mity i stereotypy a rzeczywiste możliwości i ograniczenia.
14:00 | przerwa na lunch.
14:30 | blok „beauty i uroda” – to blok poświęcony modzie; gościem będzie Izabela Jałowiecka, która stworzyła brand modowy dla odważnych kobiet zafascynowanych kolorem. W ubraniach wyprodukowanych w jej atelier pokazują się celebryci, gwiazdy telewizji oraz oczywiście kobiety naszego regionu.
15:15 | blok CSR – Agnieszka Pytlik z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS opowie jak działać w obrębie społecznej odpowiedzialności biznesu i czym jest Inkubator Przedsiębiorczości – inicjatywa działająca na rzecz przedsiębiorców.
15:30 | wizytówkowy zawrót głowy partnerów konferencji.

Uwaga. Wstęp na konferencję za okazaniem zaproszenia. Organizatorzy proszą o zabranie wizytówek. Zapisy: KobietaZIkra.evenea.pl - co dzień uwalniamy niewielką pulę zaproszeń na to wydarzenie.Głównymi organizatorami konferencji są: Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, DMS sp. z o.o. oraz Santander Bank Polska. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera.


wstecz
dalej

1

Ustawa o spółdzielniach socjalnych bez tajemnic Powstał kompletny zbiór wiedzy na temat założeń i sposobów realizacji...

Lekcja ekonomii społecznej Młodzież chce się uczyć nowych rzeczy. Niekoniecznie takich, które...

Współpracuj z przedsiębiorstwami społecznymi Mamy nowy rok i nową, zaktualizowaną listę działających w całej Polsce...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...