Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-12-07
Racibórz: Irma czy Ivan, czyli jak projektować komunikację, nazywać huragany i dostać Nobla
Już 14 grudnia 2017 r. w Raciborskiej Piwnicy odbędzie się wykład Piotra Buckiego, pt. "Irma czy Ivan, czyli jak projektować komunikację, nazywać huragany i dostać Nobla". Zaczynamy o 18:00. Spotkanie organizuje prowadzony przez CRIS Inkubator Przedsiębiorczości. Zapraszamy!

Chcesz wziąć udział? Pobierz bezpłatną wejściówkę: IrmaCzyIvan.evenea.pl

O czym będzie wykład? O tym, że słowa są ważne i że możesz się nauczyć je lepiej projektować. Tak by w naturalny sposób „włamywać się" do mózgów stosując znane dzięki psychologii poznawczej praktyki. Obojętnie czy korzystasz z komunikacji w biznesie, czy tylko w życiu, nauczysz się, jak to robić lepiej. Przy okazji dowiesz się też czy inni trenerzy komunikacji nie plotą czasem bzdur, dlaczego huragan Irma nie powinien nazywać się Irma i za co Thaler dostał Nobla.

Piotr Bucki - od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce.

Autor książki "Porozmawiajmy o komunikacji". Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumaczył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa.

Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce - m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii.

Zwycięzca konferencji I Love MKT. Występował m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.

***
Wykład Piotra Buckiego: Irma czy Ivan, czyli jak projektować komunikację, nazywać huragany i dostać Nobla
data:
14 grudnia 2017 r. | godz.: 18:00-20:00
miejsce: Pub Raciborska Piwnica (Racibórz, Batorego 5)
wstecz
dalej


1 2

I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej Przed nami wydarzenie, które zgromadzi ludzi związanych z sektorem ekonomii...

Weź udział w konkursie Creating Shared Value Tylko tydzień został na zgłaszanie swoich pomysłów do Creating Shared...

Ekonomia społeczna podczas VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Już jutro w ramach VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich...

kalejdoskop

Strefa Aktywności – miejsce z dobrą energią "W zdrowym ciele, zdrowy duch" - ta maksyma świetnie sprawdza się w przypadku Fundacji "Mimitonia" z Czerwionki-Leszczyn. Ale nie tylko propagowanie aktywności fizycznej...