Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-03-30
Racibórz. Paweł Tkaczyk w Inkubatorze Przedsiębiorczości
Gościem prowadzonego przez CRIS Inkubatora w Raciborzu będzie Paweł Tkaczyk - chyba najbardziej rozpoznawalny specjalista od marketingu w Polsce, wykładowca, autor poczytnego bloga i dwóch równie poczytnych książek. Spotkanie rozpocznie się o 12 kwietnia o godzinie 18:00 w Pubie Raciborska Piwnica. Wstęp wolny.

Paweł Tkaczyk - jak sam twierdzi - zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki - pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom - jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą - pisze blog o budowaniu marki, popełnił dwie książki: „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”, prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu i social media.Wykład Pawła Tkaczyka "Jak opowiadać zrozumiale o skomplikowanych i innowacyjnych produktach?" będzie dotyczył z jednej strony mówienia o nowych technologiach w sposób zrozumiały, z drugiej - dotarcia z tym komunikatem do odpowiednich osób. W czasie wykładu prowadzący pokaże techniki oraz użyteczne narzędzia strategiczne, które to ułatwiają.

Organizatorem wydarzenia jest prowadzony przez CRIS Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu. Udział w wykładzie jest bezpłatny. Uczestnictwo wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji poprzez serwis evenea.pl: Otwarty wykład Pawła Tkaczyka.

***
Jak opowiadać zrozumiale o skomplikowanych i innowacyjnych produktach?
data:
12 kwietnia 2017 r. | godz.: 18:00
miejsce: Pub Raciborska Piwnica (Racibórz, ul. Batorego 5)

Inkubator Przedsiębiorczości jest finansowany ze środków Miasta Racibórz. Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęło Radio Vanessa FM. Inkubator prowadzi Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.
wstecz
dalej

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...