Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-06-15
Poznaj przedsiębiorstwa społeczne Podbeskidzia
Weź udział w bezpłatnej wizycie studyjnej, której celem są przedsiębiorstwa społeczne z terenu Podbeskidzia. Wizyta będzie jednodniowa i odbędzie się 28 czerwca 2018 r. Zapraszamy!

Wizyta będzie okazją do poznania specyfiki i form funkcjonowania spółdzielni socjalnych zakładanych przez osoby prawne oraz osoby fizyczne. Będzie także okazją do poznania uroczych okolic Podbeskidzia z zupełnie nowej perspektywy.

W trakcie wizyty odwiedzimy spółdzielnię osób prawnych Beskidek Smak w Gilowicach, Centrum Integracji Społecznej w Żywcu, spółdzielnię osób prawnych Śliwkowa Lipowa w Lipowej oraz spółdzielnię osób fizycznych Serowa Kraina w Rajczy.

Udział w wizycie studyjnej jest nieodpłatny. Zgłoszenia należy przesyłać do 22 czerwca 2018 r. na adres: dorota.honisz@cris.org.pl.

Materiały do pobrania:

***
Wizyta studyjna: Ekonomia Społeczna Podbeskidzia
data:
28 czerwca 2018 r. | godz.: 8:00-19:00
miejsce zbiórki przed wyjazdem: Parking Teatru Ziemi Rybnickiej - Rybnik ul. St. Vallier | godz. zbiórki: 8:00 
wstecz
dalej

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...