Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-12-08
Powiat Wodzisławski. Szkolenie dla zainteresowanych realizacją zadań publicznych
Twoja organizacja działa na terenie powiatu wodzisławskiego? Planujesz realizację zadań publicznych Powiatu Wodzisławskiego w roku 2018? Weź udział w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się już 11 grudnia 2017 r. Początek o godzinie 15:30.

Warsztaty organizuje Powiat Wodzisławski oraz CRIS. Spotkanie odbędzie się w salce nr 310 w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim (ul. Pszowska 92a).

Warsztaty będą dotyczyły obsługi generatora Witkac.pl, za pomocą którego możliwe jest przygotowywanie ofert dotacyjnych na zadania publiczne. Szkolenie będzie miało charakter praktyczny i zostanie przeprowadzone z wykorzystaniem komputerów.

Zgłoszenia na spotkanie należy kierować na adres mailowy agnieszka.pytlik@cris.org.pl do dnia 8 grudnia 2017 r. Liczy się kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.


data: 11 grudnia 2017 r. | godz.: 15:30
miejsce: sala nr 310 w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim (ul. Pszowska 92a).

Spotkanie szkoleniowe finansowane jest przez Powiat Wodzisławski.

wstecz
dalej


1 2

Dołącz do Portfolio NESsT w Polsce! Prowadzisz biznes z misją społeczną? NESsT poszukuje dwóch...

Odkryj wszechświat z Astrolab Chcesz wziąć udział w kosmicznej przygodzie? Odwiedź Astrolab, czyli...

Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego dorosłych Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii realizuje projekt, który zakłada...

kalejdoskop

RoboKids – Lego, roboty i dobra zabawa Ożywające w ręku najmłodszych roboty zbudowane z kultowych klocków Lego to nie żadne science fiction! To fragment zajęć z robotyki w RoboKids – prawdziwym laboratorium...