Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-04-04
Poszukiwanie i testowanie długookresowych źródeł finansowania podmiotów ekonomii społecznej
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego ogłasza nabór wniosków o udzielenie wsparcia dot. poszukiwania i testowania długookresowych źródeł finansowania podmiotów ekonomii społecznej (PES), w tym przedsiębiorstw społecznych (PS). Wysokość wsparcia wynosi 30 000,00 zł.

Wnioski należy składać w terminie od 05.04.2018 r. do 25.04.2018 r. w godzinach pracy biura OWES, tj. 8.00-16.00 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: owes@cris.org.pl również tylko do 16:00 (liczy się data wpływu korespondencji do OWES).

Regulamin przyznawania środków, jak i formularz wniosku o wsparcie działań prowadzących do poszukiwania długookresowych źródeł finansowania PES, w tym PS znajduje się w załączeniu.

Materiały do pobrania:
Wszelkich informacji na temat naboru udziela biuro OWES, tel. 32 739-55-12, e-mail: owes@cris.org.pl.
wstecz
dalej


1 2

Katalog podmiotów ekonomii społecznej Chcesz kupować odpowiedzialnie? Skorzystaj z internetowego katalogu...

Wielki Człowiek z certyfikatem Za nami uroczyste wręczenie certyfikatu "Zakup prospołeczny". Ten...

II kadencja Śląskiej Rady Podmiotów Reintegracyjnych Tylko do 8 maja można zgłaszać kandydatów do II kadencji Śląskiej Rady...

kalejdoskop

Z myślą o szkrabie W "Szkrabkowie" jest czas na wszystko: leniwą drzemkę, gaworzenie z innymi maluchami, beztroską zabawę i niespieszne „wchodzenie w dorosłość”. A wszystko to dzięki...