Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-04-04
Poszukiwanie i testowanie długookresowych źródeł finansowania podmiotów ekonomii społecznej
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego ogłasza nabór wniosków o udzielenie wsparcia dot. poszukiwania i testowania długookresowych źródeł finansowania podmiotów ekonomii społecznej (PES), w tym przedsiębiorstw społecznych (PS). Wysokość wsparcia wynosi 30 000,00 zł.

Wnioski należy składać w terminie od 05.04.2018 r. do 25.04.2018 r. w godzinach pracy biura OWES, tj. 8.00-16.00 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: owes@cris.org.pl również tylko do 16:00 (liczy się data wpływu korespondencji do OWES).

Regulamin przyznawania środków, jak i formularz wniosku o wsparcie działań prowadzących do poszukiwania długookresowych źródeł finansowania PES, w tym PS znajduje się w załączeniu.

Materiały do pobrania:
Wszelkich informacji na temat naboru udziela biuro OWES, tel. 32 739-55-12, e-mail: owes@cris.org.pl.
wstecz
dalej

1

Ustawa o spółdzielniach socjalnych bez tajemnic Powstał kompletny zbiór wiedzy na temat założeń i sposobów realizacji...

Lekcja ekonomii społecznej Młodzież chce się uczyć nowych rzeczy. Niekoniecznie takich, które...

Współpracuj z przedsiębiorstwami społecznymi Mamy nowy rok i nową, zaktualizowaną listę działających w całej Polsce...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...