Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-11-15
Naucz się wychodzenia ze sporów!
Już 18 listopada odbędzie się warsztat otwarty "Oswoić konflikt - czyli jak radzić sobie z trudnościami dnia codziennego?". Zapisy tylko do 16 listopada.

Uczestnicy dowiedzą się jak zrozumieć sytuacje trudne, konfliktowe, stresujące i jak poradzić sobie z nimi na co dzień. Poznają różne postawy przyjmowane przez ludzi w obliczu nieporozumień oraz wiele sposobów wychodzenia ze sporów.

Podczas zajęć okaże się, że każdy konflikt jest możliwy do rozwiązania w sposób konstruktywny, a w każdej sytuacji, nawet najbardziej stresującej, możliwe jest efektywne opanowane negatywnych emocji, myśli i zachowań.

Szkolenie będzie miało charakter miniwykładów z elementami praktyki w postaci pracy w grupach, dyskusji moderowanej, wizualizacji, gry szkoleniowej. W ramach szkolenia zapewniamy obiad.

Warsztat prowadzić będzie Marzena Kowalczyk, psycholożka, certyfikowany coach ICF i  trenerka umiejętności psychospołecznych. Wierzy, że każdy człowiek może żyć w pełni, jeśli tylko odnajdzie swoją drogę.

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w warsztatach poprzez mail lub telefon do czwartku (16 listopada 2017 r.) włącznie.

Więcej informacji i zapisy:
Agnieszka Lubina
tel.: 32 739 55 12
e-mail: agnieszka.lubina@cris.org.pl
wstecz
dalej

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...