Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-11-06
Konsultacje programu współpracy w powiecie wodzisławskim
Już 8 listopada 2017 r. o godz. 16:00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym odbędzie się spotkanie dotyczące projektu "Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r." Spotkanie poprowadzą animatorzy CRIS.

Do wzięcia udziału w spotkaniu zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w sferze pożytku publicznego. Podczas spotkania możliwe będzie omówienie planowanej współpracy z Powiatem Wodzisławskim w 2018 r. W spotkaniu wezmą również udział członkowie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim.

Po spotkaniu w sprawie konsultacji "Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r." odbędzie się bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych na temat przygotowywania wniosków dotacyjnych, tworzenia projektów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz możliwości otrzymania dofinansowania ze środków budżetowych Powiatu Wodzisławskiego. Szkolenie prowadzi Agnieszka Pytlik z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika.

Potwierdzenie udziału w konsultacjach należy zgłosić do dnia 7 listopada 2017 r. pod numerem telefonu (32) 412 09 43 lub na adres e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl

Więcej: Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie "Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok".


***
Konsultacje programu współpracy w powiecie wodzisławskim
data:
8 listopada 2017 r. | godz.: 16:00
miejsce: Powiatowe Centrum Konferencyjne w Wodzisławiu Śląskim (ul. Pszowskiej 92a)
wstecz
dalej


1 2

Ruszyła IV edycja programu grantowego "Decydujesz, Pomagamy" Już od 19 lutego 2018 roku lokalne organizacje społeczne i aktywni...

Jak pozyskać dotację w ramach programu Już 20 lutego 2018 r. w czernickim Ośrodku Kultury "Zameczek" odbędzie...

Szkolenia dla pracowników OWES Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z...

kalejdoskop

Z myślą o szkrabie W "Szkrabkowie" jest czas na wszystko: leniwą drzemkę, gaworzenie z innymi maluchami, beztroską zabawę i niespieszne „wchodzenie w dorosłość”. A wszystko to dzięki...