Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-12-07
Konkurs rozstrzygnięty!
Zajmuje się kaletnictwem - rzemiosłem wydawałoby się zapomnianym - i robi z tego dobrze prosperujący biznes. Dariusz Niestroj, bo o nim mowa, wygrał Konkurs na Najlepszy Raciborski Biznesplan. Przy okazji zainkasował 5000 zł.

W konkursie już po raz drugi mogli rywalizować początkujący raciborscy przedsiębiorcy. Do zakończonej właśnie edycji zgłoszono 12 przedsięwzięć. W finale znalazło się pięć bardzo różnych pomysłów biznesowych, których autorzy musieli zaprezentować się przed jury oraz publicznością zgromadzoną w Pubie Raciborska Piwnica.

Komisja konkursowa w składzie Irena Żylak (wiceprezydent Raciborza), Tomasz Cofała (radny Miasta Racibórz), Maria Smyczek (Cech Rzemiosł Różnych w Raciborzu) i Mateusz Maik (dyrektor Inkubatorów AIP) stanęła przed bardzo trudnym zadaniem, bo tylko jeden pomysł mógł wygrać Nagrodę Prezydenta Miasta Racibórz.

W wyniku burzliwych obrad okazało się, że Dariusz Niestrój z Niestroj Leatherworks uzyskał najwyższą liczbę punktów, ale cała piątka zasługuje na uznanie, szacunek i gratulacje: Przypomnijmy, że finałowej piątce znaleźli się:
Konkurs na Najlepszy Raciborski Biznesplan jest inicjatywą Miasta Racibórz na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, która wynika z realizowanego „Programu Wspierania Przedsiębiorczości na lata 2015-2020”. Konkurs organizowany jest przez Inkubator Przedsiębiorczości w Ośrodku Współpracy Gospodarczej w Raciborzu, który prowadzi Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.
wstecz
dalej

1

Gala przyjaciół ekonomii społecznej Już jutro w Katowicach uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu...

Zamówienia społecznie odpowiedzialne Przed nami ostatnie w tym roku Forum Międzysektorowe. Tym razem tematyka...

Poznaliśmy zwycięzców konkursu "Przyjaciel ekonomii społecznej 2018" Aż 16 osób ubiegało się o wyróżnienie za swoje działania na rzecz...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...