Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-12-07
Konkurs rozstrzygnięty!
Zajmuje się kaletnictwem - rzemiosłem wydawałoby się zapomnianym - i robi z tego dobrze prosperujący biznes. Dariusz Niestroj, bo o nim mowa, wygrał Konkurs na Najlepszy Raciborski Biznesplan. Przy okazji zainkasował 5000 zł.

W konkursie już po raz drugi mogli rywalizować początkujący raciborscy przedsiębiorcy. Do zakończonej właśnie edycji zgłoszono 12 przedsięwzięć. W finale znalazło się pięć bardzo różnych pomysłów biznesowych, których autorzy musieli zaprezentować się przed jury oraz publicznością zgromadzoną w Pubie Raciborska Piwnica.

Komisja konkursowa w składzie Irena Żylak (wiceprezydent Raciborza), Tomasz Cofała (radny Miasta Racibórz), Maria Smyczek (Cech Rzemiosł Różnych w Raciborzu) i Mateusz Maik (dyrektor Inkubatorów AIP) stanęła przed bardzo trudnym zadaniem, bo tylko jeden pomysł mógł wygrać Nagrodę Prezydenta Miasta Racibórz.

W wyniku burzliwych obrad okazało się, że Dariusz Niestrój z Niestroj Leatherworks uzyskał najwyższą liczbę punktów, ale cała piątka zasługuje na uznanie, szacunek i gratulacje: Przypomnijmy, że finałowej piątce znaleźli się:
Konkurs na Najlepszy Raciborski Biznesplan jest inicjatywą Miasta Racibórz na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, która wynika z realizowanego „Programu Wspierania Przedsiębiorczości na lata 2015-2020”. Konkurs organizowany jest przez Inkubator Przedsiębiorczości w Ośrodku Współpracy Gospodarczej w Raciborzu, który prowadzi Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.
wstecz
dalej


1 2

I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej Przed nami wydarzenie, które zgromadzi ludzi związanych z sektorem ekonomii...

Weź udział w konkursie Creating Shared Value Tylko tydzień został na zgłaszanie swoich pomysłów do Creating Shared...

Ekonomia społeczna podczas VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Już jutro w ramach VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich...

kalejdoskop

Strefa Aktywności – miejsce z dobrą energią "W zdrowym ciele, zdrowy duch" - ta maksyma świetnie sprawdza się w przypadku Fundacji "Mimitonia" z Czerwionki-Leszczyn. Ale nie tylko propagowanie aktywności fizycznej...