Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-12-07
Konkurs rozstrzygnięty!
Zajmuje się kaletnictwem - rzemiosłem wydawałoby się zapomnianym - i robi z tego dobrze prosperujący biznes. Dariusz Niestroj, bo o nim mowa, wygrał Konkurs na Najlepszy Raciborski Biznesplan. Przy okazji zainkasował 5000 zł.

W konkursie już po raz drugi mogli rywalizować początkujący raciborscy przedsiębiorcy. Do zakończonej właśnie edycji zgłoszono 12 przedsięwzięć. W finale znalazło się pięć bardzo różnych pomysłów biznesowych, których autorzy musieli zaprezentować się przed jury oraz publicznością zgromadzoną w Pubie Raciborska Piwnica.

Komisja konkursowa w składzie Irena Żylak (wiceprezydent Raciborza), Tomasz Cofała (radny Miasta Racibórz), Maria Smyczek (Cech Rzemiosł Różnych w Raciborzu) i Mateusz Maik (dyrektor Inkubatorów AIP) stanęła przed bardzo trudnym zadaniem, bo tylko jeden pomysł mógł wygrać Nagrodę Prezydenta Miasta Racibórz.

W wyniku burzliwych obrad okazało się, że Dariusz Niestrój z Niestroj Leatherworks uzyskał najwyższą liczbę punktów, ale cała piątka zasługuje na uznanie, szacunek i gratulacje: Przypomnijmy, że finałowej piątce znaleźli się:
Konkurs na Najlepszy Raciborski Biznesplan jest inicjatywą Miasta Racibórz na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, która wynika z realizowanego „Programu Wspierania Przedsiębiorczości na lata 2015-2020”. Konkurs organizowany jest przez Inkubator Przedsiębiorczości w Ośrodku Współpracy Gospodarczej w Raciborzu, który prowadzi Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.
wstecz
dalej


1 2

Ruszyła IV edycja programu grantowego "Decydujesz, Pomagamy" Już od 19 lutego 2018 roku lokalne organizacje społeczne i aktywni...

Jak pozyskać dotację w ramach programu Już 20 lutego 2018 r. w czernickim Ośrodku Kultury "Zameczek" odbędzie...

Szkolenia dla pracowników OWES Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z...

kalejdoskop

Z myślą o szkrabie W "Szkrabkowie" jest czas na wszystko: leniwą drzemkę, gaworzenie z innymi maluchami, beztroską zabawę i niespieszne „wchodzenie w dorosłość”. A wszystko to dzięki...