Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-12-05
Jak wypełnić wniosek o dofinansowanie projektu zleconego przez Miasto Rybnik
Zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolenie w ramach Centrum Organizacji Pozarządowych. Pokażemy, jak wypełnić wniosek o dofinansowanie projektu zleconego przez Miasto. Szkolenie odbędzie się 15 grudnia (sobota) w Rybniku. Poprowadzi je Anna Bulenda.

Miasto Rybnik ogłosiło konkursy dla organizacji pozarządowych na 2019 rok. Większość naborów kończy się 19 grudnia. Szkolenie jest więc okazją przygotowania dobrej oferty podczas praktycznych warsztatów i złożenia jej w najbliższym konkursie.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy do 13 grudnia 2018 r. zarejestrować się przy pomocy serwisu evenea.pl: dotacjamiejska.evenea.pl (w razie problemów z rejestracją prosimy o wiadomość na adres: cris@cris.org.pl).

Uwaga: w szkoleniu mogą wziąć udział przedstawiciele organizacji zarejestrowanych na terenie Miasta Rybnik lub realizujące zadania publiczne zlecone przez Miasto Rybnik bądź planujące takie zadanie. Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników, o udziale w szkoleniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

***
Szkolenie: Dotacja miejska – wypełnianie wniosku
data:
15 grudnia 2018 r. (sobota) | godz.: 9:30 - 13.00
miejsce: Siedziba CRIS, ul. Kościuszki 22, Rybnik (sala szkoleniowa, parter)
trener: Anna Bulenda

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu Centrum Organizacji Pozarządowych współfinansowanego ze środków Miasta Rybnik.
wstecz
dalej

1

Ustawa o spółdzielniach socjalnych bez tajemnic Powstał kompletny zbiór wiedzy na temat założeń i sposobów realizacji...

Lekcja ekonomii społecznej Młodzież chce się uczyć nowych rzeczy. Niekoniecznie takich, które...

Współpracuj z przedsiębiorstwami społecznymi Mamy nowy rok i nową, zaktualizowaną listę działających w całej Polsce...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...