Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-12-01
Gorzyce. Warsztaty z twórczego bycia z dzieckiem
Już 9 grudnia odbędzie się warsztat otwarty "Pedagogika zabawy, czyli twórcze bycie z dzieckiem". Zapisy tylko do 6 grudnia.

Uczestnicy dowiedzą się jak istotna jest rola zabawy w życiu rodziny, jak pozytywnie, twórczo i przyjemnie spędzać czas z dziećmi w zależności od wieku, w jaki sposób urozmaicać zabawy, jak wykorzystać gry w organizacji czasu wolnego dzieci. W końcu także zajęcia pokażą, że czas Bożego Narodzenia to idealny okres do budowania więzi z dziećmi poprzez zabawę.

Warsztaty poprowadzi Joanna Srebnicka - pedagog, pracownik Fundacji Przyjaciółka, trener Koalicji na Rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej, trener Treningu Zastępowania Agresji oraz Akademii Nauki, kurator społeczny w Sądzie Rodzinnym. Prowadzenie zajęć dla dzieci i dorosłych to jej pasja.

Zajęcia odbędą się w godzinach 9:00-15:30 w Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach.

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w warsztatach mailowo lub telefonicznie do 6 grudnia włącznie. W ramach zajęć zapewniamy opiekę nad dziećmi, prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby przy okazji zapisu na warsztaty.

Więcej informacji i zapisy:

Natalia Mandrysz
tel.: 32 739 55 12, wew. 101
e-mail: natalia.mandrysz@cris.org.pl
wstecz
dalej


1 2

I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej Przed nami wydarzenie, które zgromadzi ludzi związanych z sektorem ekonomii...

Weź udział w konkursie Creating Shared Value Tylko tydzień został na zgłaszanie swoich pomysłów do Creating Shared...

Ekonomia społeczna podczas VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Już jutro w ramach VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich...

kalejdoskop

Strefa Aktywności – miejsce z dobrą energią "W zdrowym ciele, zdrowy duch" - ta maksyma świetnie sprawdza się w przypadku Fundacji "Mimitonia" z Czerwionki-Leszczyn. Ale nie tylko propagowanie aktywności fizycznej...