Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2017-12-01
Gorzyce. Warsztaty dla rodziców
Już 8 grudnia odbędzie się warsztat otwarty "Dobrym rodzicem być, czyli kilka sztuczek jak radzić sobie w codziennym byciu z dzieckiem". Zapisy tylko do 6 grudnia.

Uczestnicy dowiedzą się jak ważna jest więź rodzica i dziecka w procesie rozwoju najmłodszych, jak stawiać zdrowe granice w relacji z dzieckiem, w jaki sposób dobierać słowa, by nie ranić oraz jak budować poczucie własnej wartości u swoich pociech.

Warsztaty poprowadzi Karina Świątek – nauczyciel, pedagog, asystent rodziny, specjalista terapii pedagogicznej, założyciel i wiceprezes Podkarpackiego Stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego Wielkie Serce, prywatnie - mama biologiczna i zastępcza.

Zajęcia odbędą się w godzinach 9:00-15:30 w Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach.

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w warsztatach mailowo lub telefonicznie do 6 grudnia włącznie. W ramach zajęć zapewniamy opiekę nad dziećmi, prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby przy okazji zapisu na warsztaty.

Więcej informacji i zapisy:
Natalia Mandrysz
tel.: 32 739 55 12, wew. 101
e-mail: natalia.mandrysz@cris.org.pl
wstecz
dalej


1 2

I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej Przed nami wydarzenie, które zgromadzi ludzi związanych z sektorem ekonomii...

Weź udział w konkursie Creating Shared Value Tylko tydzień został na zgłaszanie swoich pomysłów do Creating Shared...

Ekonomia społeczna podczas VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Już jutro w ramach VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich...

kalejdoskop

Strefa Aktywności – miejsce z dobrą energią "W zdrowym ciele, zdrowy duch" - ta maksyma świetnie sprawdza się w przypadku Fundacji "Mimitonia" z Czerwionki-Leszczyn. Ale nie tylko propagowanie aktywności fizycznej...