Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2016-04-29
Działaj Lokalnie 2016
Rusza konkurs dla organizacji, instytucji i grup nieformalnych, które mają siedzibę w gminach powiatu wodzisławskiego i raciborskiego. W ramach konkursu można wnioskować o dotację w wysokości do 6 tys. zł.

Wnioski należy składać poprzez generator wniosków dostępny na stronie system.dzialajlokalnie.pl do dnia 12 czerwca 2016. Projekty minimum 3-miesięczne, maksimum 6-miesięczne mogą być realizowane między 1 lipca 2016 a 31 grudnia 2016 r.

Osoby, które poszukują inspiracji do działania, mogą skorzystać z doświadczeń poprzednich grantobiorców Programu. Program "Działaj Lokalnie" to już ponad 6 tysięcy zrealizowanych projektów oraz ponad 26 milionów złotych przekazanych w postaci grantów. Wszystkie dotychczas dofinansowane inicjatywy opisane są na stronie dzialajlokalnie.pl w zakładce "Baza projektów". Część z nich to uniwersalne rozwiązania, które z powodzeniem mogą być zastosowane w każdej polskiej gminie, dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z dobrymi praktykami Programu.

Już niebawem na naszej stronie pojawią się terminy spotkań informacyjnych dla zainteresowanych aplikowaniem o granty Działaj Lokalnie 2016. Dodatkowo wszelkich informacji na temat konkursu udzielają:
  • Agnieszka Pytlik | mail: agnieszka.pytlik@cris.org.pl
  • Kamil Jakubiak | mail: kamil.jakubiak@cris.org.pl
W najbliższych dniach pojawią się informacje o szkoleniach i warsztatach realizowanych na terenie poszczególnych gmin powiatu wodzisławskiego i raciborskiego.

Dokumenty do pobrania:

Przejdź do generatora wniosku:

Konkurs Działaj Lokalnie 2016 realizowany jest przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS pełni rolę Ośrodka Działaj Lokalnie od 2005 r.

wstecz
dalej


1 2

Katalog podmiotów ekonomii społecznej Chcesz kupować odpowiedzialnie? Skorzystaj z internetowego katalogu...

Wielki Człowiek z certyfikatem Za nami uroczyste wręczenie certyfikatu "Zakup prospołeczny". Ten...

II kadencja Śląskiej Rady Podmiotów Reintegracyjnych Tylko do 8 maja można zgłaszać kandydatów do II kadencji Śląskiej Rady...

kalejdoskop

Z myślą o szkrabie W "Szkrabkowie" jest czas na wszystko: leniwą drzemkę, gaworzenie z innymi maluchami, beztroską zabawę i niespieszne „wchodzenie w dorosłość”. A wszystko to dzięki...