Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2019-03-07
Doradztwo księgowe w zakresie zamknięcia roku i przygotowywania sprawozdań finansowych za 2018 rok
Zbliża się czas przygotowywania sprawozdań finansowych za rok 2018. Chcesz wiedzieć, jak prawidłowo zamknąć rok obrotowy i jakie obowiązki sprawozdawcze są z tym związane? Jakie zmiany w przepisach dotyczących sprawozdawczości finansowej dotyczą Twojej organizacji? Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa księgowego w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego!

Doradztwo jest przeznaczone dla przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (np. stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych) mających siedzibę na terenie Subregionu Zachodniego Woj. Śląskiego (Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory, powiat wodzisławski, rybnicki, raciborski).

Doradztwo odbywa się w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Warunkiem udziału w doradztwie jest wypełnienie niezbędnej do uczestnictwa w projekcie dokumentacji (dotyczy osób, które nie uczestniczyły jeszcze w działaniach projektu OWES).

Osoby zainteresowane udziałem w doradztwie proszone są o zgłoszenie się na e-mail: sonia.lenarczyk@cris.org.pl lub pod nr tel.: 32 739-55-12 wew. 105

***
Terminy i miejsce konsultacji:
  • 14 marca 2018 r. (czwartek) od godz. 15.30 (co godzinę) – siedziba Stowarzyszenia CRIS, ul. Kościuszki 22, Rybnik (sala szkoleniowa, parter).
  • 19 marca 2018 r. (wtorek) od godz. 15.30 (co godzinę) – siedziba Stowarzyszenia CRIS ul. Kościuszki 22, Rybnik (sala szkoleniowa, parter).

Projekt "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego" jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


wstecz
dalej

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...