Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2018-10-30
Czasu coraz mniej! Tylko do 7 listopada można zgłaszać swoje pomysły do konkursu na najlepszy pomysł biznesowy. A co poza tym w Inkubatorze Przedsiębiorczości?
2018-10-30
Przed nami tydzień przedsiębiorczości, konsultacje dotyczące funduszy unijnych, wykład na temat budowania marki pracodawcy i regularne dyżury doradców - zapraszamy do Inkubatora.
2018-10-24
Czy przeznaczeniem każdej organizacji pozarządowej jest uzależnienie od dotacji? Jak prowadzić działalność nie korzystając z publicznych pieniędzy? Jak budować silny i zmotywowany zespół w swojej organizacji?
2018-10-16
Zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach Centrum Organizacji Pozarządowych. Tym razem poświęcone będzie ochronie danych osobowych w NGO. Szkolenie odbędzie się 27 października (sobota) w Rybniku. Poprowadzi je Magdalena Celeban.
2018-10-11
Usługi informacyjne w zakresie ekonomii społecznej; animowanie, inkubowanie oraz wspieranie tworzenia i rozwoju przedsiębiorstw społecznych; szkolenia, doradztwo i usługi na rzecz podmiotów ekonomii społecznej oraz przedsiębiorstw społecznych; finansowe wsparcie dla tworzących się miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych oraz promocja ekonomii społecznej - tak w dużym uproszczeniu wygląda oferta OWES, czyli Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.
2018-10-05
Kobiety przedsiębiorcze, kobiety energiczne, kobiety opiniotwórcze, kobiety, które przebiły szklane sufity, kobiety, którym chce się działać – w takim gronie, 12 października w Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku Niewiadomiu, odbędzie się regionalna konferencja KOBIETA Z IKRĄ. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń oraz budowy nowych relacji w środowisku osób aktywnych biznesowo i społecznie. W trakcie konferencji zostanie zainaugurowana działalność Rybnickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Zapraszamy!
2018-10-02
Koniec roku to dobry czas na założenie firmy. Najlepiej zrobić to przy wsparciu Inkubatora Przedsiębiorczości, który właśnie rozpoczyna swoją działalność w Rybniku. Zapraszamy!
2018-09-30
Mamy październik i coraz mniej czasu, by zgłosić swój pomysł do konkursu na najlepszy biznesplan. Co oprócz tego w Inkubatorze? Oczywiście regularne dyżury i spotkanie z Pauliną Pakułą, która w mistrzowski sposób wykorzystuje marketing internetowy do promocji swojej zabrzańskiej kawiarni. Miesiąc zakończymy doradztwem w zakresie funduszy europejskich.
2018-09-30
Ten miesiąc zaczniemy 10 lekcjami biznesu z Bartoszem Nosiadkiem. Oprócz tego w Inkubatorze będzie można skorzystać z doradztwa biznesowego i wziąć udział w spotkaniu ze specjalistą w zakresie funduszy europejskich. Zapraszamy!
2018-09-18
Zapraszamy na szkolenie dotyczące nowych obowiązków prawnych w organizacjach pozarządowych. Szkolenie odbędzie się 29 września (sobota) w Rybniku. Poprowadzi je radca prawny Tomasz Doleżych.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 105

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...