Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2007-11-07
Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS i EFS Katowice zapraszają na szkolenie pt.: Współpraca w społeczności lokalnej warunkiem rozwoju lokalnego. Szkolenie odbędzie się w dniach 20-21 listopad 2007 r. w Gorzycach.
2007-11-05
Wszystkich zainteresowanych zagadnieniami prawno-księgowymi w organizacjach pozarządowych zapraszamy na bezpłatne spotkanie konsultacyjne. Infopunkt Ekonomii Społecznej w Rybniku, 19 listopada 2007r.
2007-10-11
Mamy bank dla Mam. Bank Czasu to sieć pomocy wzajemnej, której istotą jest bezgotówkowa wymiana usług. Nasz Bank tworzony jest dla kobiet i przez kobiety, które pomagają sobie w codziennych obowiązkach. Osoby, które przyłączają się do banku deklarują na wstępie jakie usługi mogą świadczyć na rzecz innych. Koordynatorka projektu Iwona Burda z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS rozpoczęła rejestrację członkiń i kierowanie potrzebujących pomocy do tych, którzy zadeklarowali świadczenie usług danego typu.
2007-07-04
Projekt „Natural life’s mystery” jest częścią szerszego programu Unii Europejskiej „Młodzież w działaniu” przeznaczonego dla młodych ludzi w wieku 13-30 lat i pracowników młodzieżowych, którzy chcą poszerzać własne horyzonty poprzez edukację nieformalną. Ważną częścią projektu jest wymiana młodzieży, ktorą inicjuje Stowarzyszenie CRIS.
2007-06-19
Projekt Stowarzyszenia CRIS „Na co dzień z tatą” zwyciężył w konkursie o dotację Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Celem projektu jest promowanie aktywnego ojcostwa w cyklu ośmiu audycji radiowych. Kwota dotacji wynosi 28 300 zł.
2007-05-30
Lech Kowalski - prezes Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS odebrał nagrodę w wysokości 5.000 zł przyznaną naszemu Stowarzyszeniu za udział w konkursie "Opowiedz...". Nasza prezentacja multimedialna pt. „Entuzjazm nieposkromiony, czyli nasz sposób na sukces” została wyróżniona główną nagrodą.
1 100 101 102 103 104 105

1

Ustawa o spółdzielniach socjalnych bez tajemnic Powstał kompletny zbiór wiedzy na temat założeń i sposobów realizacji...

Lekcja ekonomii społecznej Młodzież chce się uczyć nowych rzeczy. Niekoniecznie takich, które...

Współpracuj z przedsiębiorstwami społecznymi Mamy nowy rok i nową, zaktualizowaną listę działających w całej Polsce...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...