Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - WSZYSTKIE
2008-12-01
Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością akademicką oraz szkoleniami z zakładania i prowadzenia firm zachęcamy do zapoznania się z drugim numerem magazynu „Akademik – Młody Przedsiębiorca”.
2008-11-20
Interesujesz się ekologią i życiem miasta? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie przy realizacji kampanii w obszarze reklamy społecznej, lobbingu i PR? Weź udział w projekcie "Gram w zielone. Kampania edukacyjno-informacyjna na rzecz idei zrównoważonego rozwoju".
2008-11-13
Projekt „Osiemnastka w sieci” to nie tylko instytucje, których celem jest wspieranie organizacji pozarządowych. To także budowa sieci organizacji w czterech województwach. Pierwsze spotkanie sieciujące już za nami.
2008-11-12
Mapa Aktywnych Rybnickich Społeczności, czyli MARS to internetowe narzędzie stworzone z myślą o tych mieszkańcach Rybnika, którym leży na sercu rozwój oraz promocja ich dzielnic.
2008-08-06
Do końca września organizacje i grupy nieformalne z Rybnika mogą ubiegać się o granty w ramach konkursu "100 procent dla dzieci w Twoim mieście".
2008-07-31
Opracowaniem raportu zakończyła się ewaluacja projektu „Partnerstwo na rzecz profesjonalizacji trzeciego sektora – Działanie 3”. Partnerstwo wdrażało model Inkubatora Organizacji Pozarządowych (IOP) w trzech lokalizacjach: Cieszyn, Częstochowa, Racibórz.
2008-07-31
Słaba motywacja jest często przyczyną niepowodzeń niepełnosprawnych na rynku pracy. Nowe przedsięwzięcie CRIS ma im pomóc w rozwijaniu umiejętności ułatwiających zdobycie zatrudnienia.
2008-07-09
Wczoraj rozstrzygnięty został konkurs w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Ocenie merytorycznej zostały poddane 1763 wnioski z całego kraju.
2008-07-04
Celem CRIS jest pobudzanie aktywności społecznej. Grant dla projektu na tworzenie Sieci Inkubatorów Organizacji Pozarządowych umożliwi realizowanie naszej misji na obszarze czterech województw.
2008-06-03
Centrum Wolontariatu przy CRIS dołączyło do internetowej sieci wolontariat.org.pl. Wolontariusze i organizacje z terenu Rybnika, Żor, Jastrzębia Zdroju oraz powiatów raciborskiego, wodzisławskiego i rybnickiego mogą liczyć na wsparcie merytoryczne oraz pomoc w nawiązaniu współpracy.
1 99 100 101 102 103 104 105

1

Naucz się tworzyć społeczne innowacje 21 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja „Innowacje...

Planszowa ekonomia społeczna Trwa przyjmowanie zgłoszeń szkół do turnieju gry planszowej pt. Ekonomia...

Zdobądź Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs dla...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...