Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - AKCJE I WYDARZENIA
2018-08-01
W najbliższych dniach - 8, 9 i 10 sierpnia 2018 r. biuro CRIS będzie czynne tylko do godziny 13:30.
2018-07-20
Chcesz wziąć udział w tworzeniu mechanizmu budżetu obywatelskiego dla województwa śląskiego, a żadne ze spotkań nie jest Ci po drodze? Odpowiedz na 11 pytań w pięć minut i dołóż swój wkład w budżet partycypacyjny regionu.
2018-07-12
Ruszamy z cyklem konsultacji, podczas których spotkamy się z Wami i będziemy mieli okazję poznać Waszą opinię na temat budowanego właśnie mechanizmu budżetu obywatelskiego dla całego województwa.
2016-12-16
Już 16 grudnia w Centrum Kultury Zameczek w Czernicy odbędzie się seminarium dotyczące spółdzielni socjalnych i ich znaczenia dla rozwoju społeczności lokalnej. Zapraszamy na godzinę 10:00.
2016-08-19
Już 6 września 2016 r. wyruszamy na wizytę studyjną, by poznać dwa sprawnie działające podmioty ekonomii społecznej, które zajmują się aktywizacją osób niepełnosprawnych: Stowarzyszenie Siedlisko oraz Spółdzielnię Socjalną "Rybka". Czekamy na zgłoszenia.
2016-04-12
Za nami wykład otwarty dotyczący ekonomii społecznej wraz z panelem dyskusyjnym o integralnym podejściu do stylów zarządzania w przedsiębiorstwie i społecznej odpowiedzialności biznesu. Wydarzenie miało miejsce w ramach Rybnickich Dni Pracodawcy i patronował mu CRIS.
2015-12-15
Na organizowanym przez CRIS spotkaniu Prezydent Piotr Kuczera przedstawił plany miasta w zakresie walki z niską emisją w Rybniku.
2015-12-04
Chcesz wiedzieć jak ze smogiem walczy Rybnik, a jak Ostrawa? Weź udział w spotkaniu z prezydentem Piotrem Kuczerą oraz przedstawicielami czeskiej organizacji Čisté Nebe. Spotkanie odbędzie się 9 grudnia o godz. 18:00 w rybnickich Boguszowicach. Zapraszamy!
2015-11-14
Jaki poziom zanieczyszczenia powietrza w Polsce prowadzi do ogłoszenia alarmu smogowego? Czterokrotnie wyższy niż we Francji i trzykrotnie wyższy niż na Węgrzech. Czy płuca Polaków i Polek są bardziej odporne niż płuca Francuzów lub Węgrów?
2015-11-04
Co roku z powodu zanieczyszczonego powietrza w Polsce przedwcześnie umiera ok. 45 tys. osób! Oznacza to, że w Rybniku co dwa dni umiera jedna osoba. Ruszyła akcja CRIS, której celem jest zwrócenie uwagi mieszkańców Rybnika, na katastrofalną jakość powietrza w mieście.
1 2 3 4 5 6 27

1

Wybory do Śląskiej Rady Podmiotów Reintegracyjnych Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego ogłasza...

Już jutro II Ogólnopolskie Forum Spółdzielni Socjalnych Niemal 300 osób - przedstawicieli administracji rządowej, samorządów,...

Forum Międzysektorowym o zamówieniach publicznych Przed nami ostatnie w tym roku Forum Międzysektorowe w Katowicach. Tym razem...

kalejdoskop

Uczynić budżet obywatelski możliwie najbardziej obywatelskim Stowarzyszenie CRIS wraz z katowickim Stowarzyszeniem FIL wypracowują i opisują mechanizm funkcjonowania budżetu obywatelskiego na poziomie wojewódzkim. O tym, co ten termin...