Wspieramy zmiany,
budzimy do aktywności...

Wyszukiwanie zaawansowane
Fraza:

Kategoria:

W okienko wyszukiwarki wpisz poszukiwaną frazę i wybierz dział jaki ma zostać przeszukany. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie zawartości czterech działów w serwisie:
  • Informacje;
  • Projekty;
  • Notes NGO;
  • Kalejdoskop.
INFORMACJE - AKCJE I WYDARZENIA
2016-12-16
Już 16 grudnia w Centrum Kultury Zameczek w Czernicy odbędzie się seminarium dotyczące spółdzielni socjalnych i ich znaczenia dla rozwoju społeczności lokalnej. Zapraszamy na godzinę 10:00.
2016-08-19
Już 6 września 2016 r. wyruszamy na wizytę studyjną, by poznać dwa sprawnie działające podmioty ekonomii społecznej, które zajmują się aktywizacją osób niepełnosprawnych: Stowarzyszenie Siedlisko oraz Spółdzielnię Socjalną "Rybka". Czekamy na zgłoszenia.
2016-04-12
Za nami wykład otwarty dotyczący ekonomii społecznej wraz z panelem dyskusyjnym o integralnym podejściu do stylów zarządzania w przedsiębiorstwie i społecznej odpowiedzialności biznesu. Wydarzenie miało miejsce w ramach Rybnickich Dni Pracodawcy i patronował mu CRIS.
2015-12-15
Na organizowanym przez CRIS spotkaniu Prezydent Piotr Kuczera przedstawił plany miasta w zakresie walki z niską emisją w Rybniku.
2015-12-04
Chcesz wiedzieć jak ze smogiem walczy Rybnik, a jak Ostrawa? Weź udział w spotkaniu z prezydentem Piotrem Kuczerą oraz przedstawicielami czeskiej organizacji Čisté Nebe. Spotkanie odbędzie się 9 grudnia o godz. 18:00 w rybnickich Boguszowicach. Zapraszamy!
2015-11-14
Jaki poziom zanieczyszczenia powietrza w Polsce prowadzi do ogłoszenia alarmu smogowego? Czterokrotnie wyższy niż we Francji i trzykrotnie wyższy niż na Węgrzech. Czy płuca Polaków i Polek są bardziej odporne niż płuca Francuzów lub Węgrów?
2015-11-04
Co roku z powodu zanieczyszczonego powietrza w Polsce przedwcześnie umiera ok. 45 tys. osób! Oznacza to, że w Rybniku co dwa dni umiera jedna osoba. Ruszyła akcja CRIS, której celem jest zwrócenie uwagi mieszkańców Rybnika, na katastrofalną jakość powietrza w mieście.
2015-10-18
Już 22 października będzie okazja by podyskutować, wymienić się doświadczeniami i zaprezentować dobre praktyki. W Katowicach odbędzie się seminarium "Dialog społeczny w różnych odsłonach - metody aktywizacji społeczności w działania na rzecz lokalnego środowiska". Zapraszamy.
2015-09-23
W najbliższy czwartek, czyli 24 września, w raciborskim Parku Jordanowskim odbędzie się piknik. W programie wystawa prac plastycznych, czytanie poezji, animacje dla dzieci, grill i flash mob promujący wolontariat.
2015-06-30
Amerykańska grupa rockowa Linkin Park wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku! Koncert odbędzie się 25 sierpnia i będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tym roku.
1 2 3 4 5 6 26


1 2

Serowa Kraina Jej głównym celem jest przywrócenie tradycyjnych smaków oraz powrót do...

Śliwkowa Lipowa Spółdzielnie działają w różnych branżach, ale tylko jedna działa na...

Żywiecki CIS pomaga wrócić na rynek pracy CIS czyli Centrum Integracji Społecznej - to działania na rzecz tych,...

kalejdoskop

Bistro pełne smaku "Bistro z Ikrą" to nowy adres na kulinarnej mapie Rybnika. Działa od niedawna, ale już zdążyło podbić podniebienia entuzjastów domowego jedzenia. A to za sprawą...